George Bello
LASK
SAD
DFLijevi bek, Vezni igrač
Karijera 2018-2026 · prepoznatljivost #2.016
- 24Dob
- 3,5 mil. €Vrijednost
- 185Utakmice
- 6Golovi
- 9Asistencije
- 4Trofeji
Mjesto u skupini: braniči
Karijerni put




2018201920202021202220232024202520262027
- 2018
Atlanta United - 2020-21
Atlanta United - 2021-22
Bielefeld - 2023-26
LASK
Utakmice u karijeri – najpoznatiji braniči
Marquinhos
utakmica: 601 · trofeja: 14
V. van Dijk
utakmica: 601 · trofeja: 10
Raphael Varane
utakmica: 524 · trofeja: 12
Ruben Dias
utakmica: 442 · trofeja: 12
Achraf Hakimi
utakmica: 389 · trofeja: 11
George Bello
utakmica: 185 · trofeja: 4
Klubovi
Lige
Treneri
Daniel Scherning
Dietmar Kühbauer
Frank De Boer
Frank Kramer
Gabriel Heinze
Gerardo Daniel Martino
Gregg Berhalter
John Hackworth
Luca D'Angelo
Luca Gotti
Markus Schopp
Maximilian Ritscher
Michel Kniat
Raphael Wicky
Rob Valentino
Thiago Motta
Thomas Darazs
Uwe Koschinat
Uwe Neuhaus
Pitanja križić-kružića na koja je odgovor

Nogometaši koji su igrali i za klub Atlanta United i za klub Bielefeld
Nogometaši koji su igrali i za klub Atlanta United i za klub LASK
Nogometaši iz države SAD koji su igrali za klub Atlanta United
DFBraniči koji su igrali za klub Atlanta United
Nogometaši koji su igrali i za klub Bielefeld i za klub LASK
Nogometaši iz države SAD koji su igrali za klub Bielefeld
DFBraniči koji su igrali za klub Bielefeld
Nogometaši iz države SAD koji su igrali za klub LASK
DFBraniči koji su igrali za klub LASK
Igrali u istim klubovima
Aleksey Miranchuk
Ofenzivni vezni
Paulo Diaz
Središnji branič
Darlington Nagbe
Vezni igrač
Miles Robinson
Središnji branič
Andraz Sporar
Središnji napadač
Sonny Silooy
Desni bek
Thomas Helmer
Središnji branič
Alessandro Schopf
Vezni igrač
Jerome Boateng
Središnji branič
Mergim Berisha
Središnji napadač
Alexander Zickler
Središnji napadač
Robert Zulj
Polušpica
Česta pitanja
Za koje je klubove igrao igrač George Bello?
Tijekom karijere George Bello je igrao za: Atlanta United, Bielefeld i LASK.
Za koji klub George Bello igra sada?
Prema našim podacima, George Bello je trenutačno u momčadi kluba LASK.
Koliko je golova postigao igrač George Bello?
U službenim utakmicama iz naše baze George Bello ima 6 golova i 9 asistencija u 185 utakmica.



