Ben Davies
Tottenham
Wales
DFSredišnji branič
Karijera 2011-2026 · prepoznatljivost #2.358
- 33Dob
- 3,0 mil. €Vrijednost
- 489Utakmice
- 14Golovi
- 29Asistencije
- 3Trofeji
Mjesto u skupini: braniči
Karijerni put
Utakmice u karijeri – najpoznatiji braniči
Marquinhos
utakmica: 601 · trofeja: 14
V. van Dijk
utakmica: 601 · trofeja: 10
Raphael Varane
utakmica: 524 · trofeja: 12
Ben Davies
utakmica: 489 · trofeja: 3
Ruben Dias
utakmica: 442 · trofeja: 12
Achraf Hakimi
utakmica: 389 · trofeja: 11
Klubovi
Lige
Trofeji
Treneri
Ange Postecoglou
Antonio Conte
Brendan Rodgers- Brian Flynn
Chris Coleman
Craig Bellamy
Cristian Stellini
Igor Tudor
Jose Mourinho
Mauricio Pochettino
Nuno Espirito Santo
Roberto De Zerbi
Robert Page
Ryan Giggs
Ryan Mason
Thomas Frank
Pitanja križić-kružića na koja je odgovor

Nogometaši koji su igrali i za klub Swansea i za klub Tottenham
Nogometaši iz države Wales koji su igrali za klub Swansea
DFBraniči koji su igrali za klub Swansea
Nogometaši iz države Wales koji su igrali za klub Tottenham
DFBraniči koji su igrali za klub Tottenham
Igrali u istim klubovima
Marc Guehi
Središnji branič
Tammy Abraham
Središnji napadač
Bafetimbi Gomis
Središnji napadač
Conor Gallagher
Vezni igrač
Luka Modric
Vezni igrač
Harry Kane
Središnji napadač
Pierre Højbjerg
Defenzivni vezni
Andrew Robertson
Lijevi bek
Česta pitanja
Za koje je klubove igrao igrač Ben Davies?
Tijekom karijere Ben Davies je igrao za: Swansea i Tottenham.
Za koji klub Ben Davies igra sada?
Prema našim podacima, Ben Davies je trenutačno u momčadi kluba Tottenham.
Koliko je golova postigao igrač Ben Davies?
U službenim utakmicama iz naše baze Ben Davies ima 14 golova i 29 asistencija u 489 utakmica.
Koje je trofeje osvojio igrač Ben Davies?
Trofeji igrača Ben Davies: Europska liga.

