Steve Marlet
Red Star
Ranska
FWKeskushyökkääjä
Ura 1991-2011 · tunnettuus #13 216
- 52Ikä
- 750 t. €Arvo
- 501Ottelut
- 125Maalit
- 16Syötöt
- 4Palkinnot
Sijoitus ryhmässä hyökkääjät
Urapolku





1995200020052010201520202025
Uramaalit verrattuna: tunnetuimmat hyökkääjät
Lionel Messi
815 maalia · 1 024 ottelua
Mbappe
380 maalia · 513 ottelua
Erling Haaland
333 maalia · 372 ottelua
Vinicius Junior
134 maalia · 415 ottelua- Steve Marlet 125 maalia · 501 ottelua
Ousmane Dembele
119 maalia · 423 ottelua
Seurat
Sarjat
Valmentajat
- Abdel Djadaoui
Bernard Lacombe
Chris Coleman
Eric Gerets
Guy Roux
Holger Fach
Jacques Santini
Jean Tigana
Klaus Augenthaler- Michel Rouquette
Philippe Troussier
Raymond Domenech
Ristinollakysymykset, joihin pelaaja on vastaus

Jalkapalloilijat jotka ovat pelanneet seuroissa Red Star ja Auxerre
Jalkapalloilijat jotka ovat pelanneet seuroissa Red Star ja Lyon
Jalkapalloilijat jotka ovat pelanneet seuroissa Red Star ja Fulham
Jalkapalloilijat jotka ovat pelanneet seuroissa Red Star ja Marsilya
Jalkapalloilijat jotka ovat pelanneet seuroissa Red Star ja Wolfsburg
Jalkapalloilijat jotka ovat pelanneet seuroissa Red Star ja Lorient
Jalkapalloilijat jotka ovat pelanneet seuroissa Red Star ja FCM Aubervilliers
Jalkapalloilijat maasta Ranska jotka ovat pelanneet seurassa Red Star
FWHyökkääjät jotka ovat pelanneet seurassa Red Star
Pelanneet samoissa seuroissa
- Georges Janin

Clément Chantôme
Puolustava keskikenttäpelaaja- Georges Meuris

Naby Sarr
Keskuspuolustaja
Laurent Blanc
Keskuspuolustaja
Danny Namaso
Vasen laitahyökkääjä
Alain Roche
Keskuspuolustaja
Ionut Radu
Maalivahti
Corentin Tolisso
Keskikenttäpelaaja
Karim Benzema
Keskushyökkääjä
Jerome Boateng
Keskuspuolustaja
Memphis Depay
Keskushyökkääjä
Usein kysytyt kysymykset
Missä seuroissa Steve Marlet on pelannut?
Urallaan Steve Marlet on pelannut seuroissa Red Star, Auxerre, Lyon, Fulham, Marsilya, Wolfsburg, Lorient ja FCM Aubervilliers.
Missä seurassa Steve Marlet pelaa nyt?
Tietojemme mukaan Steve Marlet kuuluu tällä hetkellä seuran Red Star kokoonpanoon.
Kuinka monta maalia Steve Marlet on tehnyt?
Tietokantamme virallisissa otteluissa Steve Marlet on tehnyt 125 maalia ja 16 maalisyöttöä 501 ottelussa.




