Milan Gajic
CSKA
Serbia
DFOikea laitapuolustaja, Keskikenttäpelaaja
Ura 2012-2024 · tunnettuus #1 370
Milan Gajic (Serbia, Oikea laitapuolustaja) on pelannut seuroissa Bordeaux, Kızılyıldız ja CSKA. Tietokantamme virallisissa otteluissa Milan Gajic on tehnyt 10 maalia ja 29 maalisyöttöä 215 ottelussa.
- 30Ikä
- 3,5 milj. €Arvo
- 215Ottelut
- 10Maalit
- 29Syötöt
- 5Palkinnot
Sijoitus ryhmässä puolustajat
Urapolku
Uraottelut verrattuna: tunnetuimmat puolustajat
Marquinhos
601 ottelua · 14 palkintoa
V. van Dijk
601 ottelua · 10 palkintoa
Raphael Varane
524 ottelua · 12 palkintoa
Ruben Dias
442 ottelua · 12 palkintoa
Achraf Hakimi
389 ottelua · 11 palkintoa
Milan Gajic
215 ottelua · 5 palkintoa
Seurat
Sarjat
Valmentajat
Aleksey Berezutskiy
Dejan Stankovic
Dragan Stojkovic
Fabio Celestini
Gustavo Poyet
Ilija Stolica
Jocelyn Gourvennec
Marko Nikolic
Milos Milojevic
Mladen Krstajic
Paulo Sousa
Vladan Milojevic
Willy Sagnol
Ristinollakysymykset, joihin pelaaja on vastaus

Jalkapalloilijat jotka ovat pelanneet seuroissa Bordeaux ja Kızılyıldız
Jalkapalloilijat jotka ovat pelanneet seuroissa Bordeaux ja CSKA
Jalkapalloilijat maasta Serbia jotka ovat pelanneet seurassa Bordeaux
DFPuolustajat jotka ovat pelanneet seurassa Bordeaux
Jalkapalloilijat jotka ovat pelanneet seuroissa Kızılyıldız ja CSKA
Jalkapalloilijat maasta Serbia jotka ovat pelanneet seurassa Kızılyıldız
DFPuolustajat jotka ovat pelanneet seurassa Kızılyıldız
Jalkapalloilijat maasta Serbia jotka ovat pelanneet seurassa CSKA
DFPuolustajat jotka ovat pelanneet seurassa CSKA
Pelanneet samoissa seuroissa
Aurelien Tchouameni
Puolustava keskikenttäpelaaja
Malcom
Oikea laitahyökkääjä
Zinédine Zidane
Hyökkäävä keskikenttäpelaaja
Bixente Lizarazu
Vasen laitapuolustaja
Luka Jovic
Keskushyökkääjä
Predrag Rajkovic
Maalivahti
Dejan Stankovic
Keskikenttäpelaaja
Marko Arnautovic
Keskushyökkääjä
Jorge Carrascal
Hyökkäävä keskikenttäpelaaja
Jo
Keskushyökkääjä
Ivica Olic
Keskushyökkääjä
Miralem Pjanic
Keskikenttäpelaaja
Usein kysytyt kysymykset
Missä seuroissa Milan Gajic on pelannut?
Urallaan Milan Gajic on pelannut seuroissa Bordeaux, Kızılyıldız ja CSKA.
Missä seurassa Milan Gajic pelaa nyt?
Tietojemme mukaan Milan Gajic kuuluu tällä hetkellä seuran CSKA kokoonpanoon.
Kuinka monta maalia Milan Gajic on tehnyt?
Tietokantamme virallisissa otteluissa Milan Gajic on tehnyt 10 maalia ja 29 maalisyöttöä 215 ottelussa.


