Tyler Adams
Bournemouth
USA
Kostarika
MFDefenzivní záložník, Obránce
Kariéra 2014-2026 · známost #474
- 27Věk
- 30 mil. €Hodnota
- 297Zápasy
- 11Góly
- 17Asistence
- 7Trofeje
Pořadí ve skupině: záložníci
Kariérní cesta




201620172018201920202021202220232024202520262027
- 2016-18
New York RB - 2018-21
Leipzig - 2022
Leeds United - 2023-26
Bournemouth
Asistence v kariéře ve srovnání s nejznámějšími (záložníci)
Joshua Kimmich
asistence: 137 · zápasy: 551
Bernardo Silva
asistence: 102 · zápasy: 636
Fabian
asistence: 65 · zápasy: 448
Federico Valverde
asistence: 45 · zápasy: 438
Rodri
asistence: 32 · zápasy: 440
Tyler Adams
asistence: 17 · zápasy: 297
Kluby
Soutěže
Trenéři
Andoni Iraola
Anthony Hudson- Arthur Fairclough
B.J. Callaghan
Bruce Arena
Chris Armas
Daniel Farke
Domenico Tedesco- Gary O'Neil
Gregg Berhalter
Javi Rozada
Jesse Marsch
John Hackworth
Julian Nagelsmann
Marcelo Bielsa
Marco Rose
Mauricio Pochettino
Mikey Varas
Ralf Rangnick
Ralph Hasenhüttl
Otázky z piškvorek s touto odpovědí

Hráči kteří hráli jak za klub New York RB, tak za klub Leipzig
Hráči kteří hráli jak za klub New York RB, tak za klub Leeds United
Hráči kteří hráli jak za klub New York RB, tak za klub Bournemouth
Hráči (země: USA) kteří hráli za klub New York RB
MFZáložníci kteří hráli za klub New York RB
Hráči kteří hráli jak za klub Leipzig, tak za klub Leeds United
Hráči kteří hráli jak za klub Leipzig, tak za klub Bournemouth
Hráči (země: USA) kteří hráli za klub Leipzig
MFZáložníci kteří hráli za klub Leipzig
Hráli ve stejných klubech
Lothar Matthäus
Defenzivní záložník
Choupo-Moting
Hrotový útočník
Roberto Donadoni
Pravý záložník
Youri Djorkaeff
Ofenzivní záložník
Joshua Kimmich
Defenzivní záložník
Dani Olmo
Ofenzivní záložník
Dayot Upamecano
Stoper
Konrad Laimer
Pravý obránce
Rasmus Kristensen
Pravý obránce
Raphinha
Levý křídelník
Kalvin Phillips
Defenzivní záložník
Dominic Calvert-Lewin
Hrotový útočník
Časté otázky
Za jaké kluby hrál(a) Tyler Adams?
Během kariéry hrál(a) Tyler Adams za kluby: New York RB, Leipzig, Leeds United a Bournemouth.
Za jaký klub hraje nyní Tyler Adams?
Podle našich záznamů je Tyler Adams nyní v kádru klubu Bournemouth.
Kolik gólů vstřelil(a) Tyler Adams?
V oficiálních zápasech naší databáze: Tyler Adams – góly: 11, asistence: 17, zápasy: 297.


