Stefan Medina
Monterrey
Kolumbie
DFPravý obránce, Záložník
Kariéra 2011-2025 · známost #1 851
Kluby v kariéře – Stefan Medina (Kolumbie, Pravý obránce): Atl. Nacional a Monterrey. V oficiálních zápasech naší databáze: Stefan Medina – góly: 6, asistence: 9, zápasy: 236.
- 34Věk
- 1,0 mil. €Hodnota
- 236Zápasy
- 6Góly
- 9Asistence
- 9Trofeje
Pořadí ve skupině: obránci
Kariérní cesta
Zápasy v kariéře ve srovnání s nejznámějšími (obránci)
Marquinhos
zápasy: 601 · trofeje: 14
V. van Dijk
zápasy: 601 · trofeje: 10
Raphael Varane
zápasy: 524 · trofeje: 12
Ruben Dias
zápasy: 442 · trofeje: 12
Achraf Hakimi
zápasy: 389 · trofeje: 11
Stefan Medina
zápasy: 236 · trofeje: 9
Kluby
Soutěže
Trenéři
Antonio Mohamed
Carlos Queiroz
Diego Alonso
Domenec Torrent
Fernando Ortiz- Hugo Castillo
Javier Aguirre
José Néstor Pekerman
José Treviño
Juan Carlos Osorio
Martín Gaston Demichelis
Nestor Lorenzo- Nicolás Sánchez
- Norberto Peluffo
Reinaldo Rueda- Reinaldo Rueda Rivera
Víctor Manuel Vucetich
Otázky z piškvorek s touto odpovědí

Hráči kteří hráli jak za klub Atl. Nacional, tak za klub Monterrey
Hráči (země: Kolumbie) kteří hráli za klub Atl. Nacional
DFObránci kteří hráli za klub Atl. Nacional
Hráči (země: Kolumbie) kteří hráli za klub Monterrey
DFObránci kteří hráli za klub Monterrey
Hráli ve stejných klubech
Davinson Sanchez
Stoper
James Rodriguez
Ofenzivní záložník
David Ospina
Brankář
Carlos Cuesta
Stoper
Sergio Ramos
Stoper
Orbelin Pineda
Záložník
Johan Vasquez
Stoper
Vincent Janssen
Hrotový útočník
Časté otázky
Za jaké kluby hrál(a) Stefan Medina?
Během kariéry hrál(a) Stefan Medina za kluby: Atl. Nacional a Monterrey.
Za jaký klub hraje nyní Stefan Medina?
Podle našich záznamů je Stefan Medina nyní v kádru klubu Monterrey.
Kolik gólů vstřelil(a) Stefan Medina?
V oficiálních zápasech naší databáze: Stefan Medina – góly: 6, asistence: 9, zápasy: 236.


