Rainer Bonhof
Ukončená kariéra
Německo
MFDefenzivní záložník, Obránce
Kariéra 1970-1982 · známost #586
- 74Věk
- -Hodnota
- 489Zápasy
- 87Góly
- 35Asistence
- 7Trofeje
Pořadí ve skupině: záložníci
Kariérní cesta


197019751980198519901995200020052010201520202025
- 1969-77
M'gladbach - 1978-79
Valencia - 1980-82
Köln - 1982
Hertha Berlin - 2026
Hertha Berlin
Asistence v kariéře ve srovnání s nejznámějšími (záložníci)
Joshua Kimmich
asistence: 137 · zápasy: 551
Bernardo Silva
asistence: 102 · zápasy: 636
Fabian
asistence: 65 · zápasy: 448
Federico Valverde
asistence: 45 · zápasy: 438
Rainer Bonhof
asistence: 35 · zápasy: 489
Rodri
asistence: 32 · zápasy: 440
Kluby
Soutěže
Trofeje
EURO
MS
Evropská liga
Trenéři
Alfredo di Stéfano
Hannes Löhr- Helmut Schön
- Hennes Weisweiler
Jupp Derwall- Marcel Domingo
- Pasieguito
Rinus Michels
Udo Lattek
Otázky z piškvorek s touto odpovědí

Hráči kteří hráli jak za klub M'gladbach, tak za klub Valencia
Hráči kteří hráli jak za klub M'gladbach, tak za klub Köln
Hráči kteří hráli jak za klub M'gladbach, tak za klub Hertha Berlin
Hráči (země: Německo) kteří hráli za klub M'gladbach
MFZáložníci kteří hráli za klub M'gladbach
Hráči kteří hráli jak za klub Valencia, tak za klub Köln
Hráči kteří hráli jak za klub Valencia, tak za klub Hertha Berlin
Hráči (země: Německo) kteří hráli za klub Valencia
MFZáložníci kteří hráli za klub Valencia
Hráli ve stejných klubech
Andreas Christensen
Stoper
Granit Xhaka
Defenzivní záložník
ter Stegen
Brankář
Matthias Ginter
Stoper
Ferran Torres
Hrotový útočník
Joao Cancelo
Pravý obránce
Isco
Ofenzivní záložník
Kang-in Lee
Ofenzivní záložník
Jürgen Kohler
Stoper
Zoran Tosic
Pravý křídelník
Yuya Osako
Hrotový útočník
Yannick Gerhardt
Záložník
Časté otázky
Za jaké kluby hrál(a) Rainer Bonhof?
Během kariéry hrál(a) Rainer Bonhof za kluby: M'gladbach, Valencia, Köln a Hertha Berlin.
Kolik gólů vstřelil(a) Rainer Bonhof?
V oficiálních zápasech naší databáze: Rainer Bonhof – góly: 87, asistence: 35, zápasy: 489.
Jaké trofeje vyhrál(a) Rainer Bonhof?
Trofeje, které vyhrál(a) Rainer Bonhof: EURO, MS a Evropská liga.

