Raheem Edwards
Toronto
Kanada
DFLevý obránce, Záložník, Útočník
Kariéra 2017-2026 · známost #2 776
- 31Věk
- 800 tis. €Hodnota
- 213Zápasy
- 7Góly
- 19Asistence
- 3Trofeje
Pořadí ve skupině: obránci
Kariérní cesta









201620172018201920202021202220232024202520262027
- 2016-17
Toronto - 2018
Montreal - 2018-19
Chicago Fire - 2020
Minnesota - 2021
Los Angeles - 2022-23
LA Galaxy - 2024
Montreal - 2025
New York RB - 2026
Toronto
Zápasy v kariéře ve srovnání s nejznámějšími (obránci)
Marquinhos
zápasy: 601 · trofeje: 14
V. van Dijk
zápasy: 601 · trofeje: 10
Raphael Varane
zápasy: 524 · trofeje: 12
Ruben Dias
zápasy: 442 · trofeje: 12
Achraf Hakimi
zápasy: 389 · trofeje: 11
Raheem Edwards
zápasy: 213 · trofeje: 3
Kluby
Soutěže
Trenéři
Adrian Heath
Bob Bradley
Greg Vanney
John Herdman
Laurent Courtois
Marco Donadel
Michael Bradley
Raphael Wicky
Robin Fraser
Sandro Schwarz
Steven Cherundolo
Otázky z piškvorek s touto odpovědí

Hráči kteří hráli jak za klub Toronto, tak za klub Montreal
Hráči kteří hráli jak za klub Toronto, tak za klub Chicago Fire
Hráči kteří hráli jak za klub Toronto, tak za klub Minnesota
Hráči kteří hráli jak za klub Toronto, tak za klub Los Angeles
Hráči kteří hráli jak za klub Toronto, tak za klub LA Galaxy
Hráči kteří hráli jak za klub Toronto, tak za klub New York RB
Hráči (země: Kanada) kteří hráli za klub Toronto
DFObránci kteří hráli za klub Toronto
Hráči kteří hráli jak za klub Montreal, tak za klub Chicago Fire
Hráli ve stejných klubech
Julio Cesar
Brankář
Sebastian Giovinco
Podhrotový útočník
Federico Bernardeschi
Pravý křídelník
Lorenzo Insigne
Levý křídelník
Alexis Sanchez
Podhrotový útočník
Bojan Krkic
Podhrotový útočník
Alistair Johnston
Pravý obránce
Didier Drogba
Hrotový útočník
Lewandowski
Hrotový útočník
Bastian Schweinsteiger
Záložník
Xherdan Shaqiri
Ofenzivní záložník
Hristo Stoichkov
Levý křídelník
Časté otázky
Za jaké kluby hrál(a) Raheem Edwards?
Během kariéry hrál(a) Raheem Edwards za kluby: Toronto, Montreal, Chicago Fire, Minnesota, Los Angeles, LA Galaxy a New York RB.
Za jaký klub hraje nyní Raheem Edwards?
Podle našich záznamů je Raheem Edwards nyní v kádru klubu Toronto.
Kolik gólů vstřelil(a) Raheem Edwards?
V oficiálních zápasech naší databáze: Raheem Edwards – góly: 7, asistence: 19, zápasy: 213.
