Matteo Politano
Napoli
Itálie
FWPravý křídelník, Záložník
Kariéra 2012-2026 · známost #750
Kluby v kariéře – Matteo Politano (Itálie, Pravý křídelník): Perugia, Pescara, Sassuolo, Inter a Napoli. V oficiálních zápasech naší databáze: Matteo Politano – góly: 72, asistence: 64, zápasy: 522.
- 33Věk
- 5,0 mil. €Hodnota
- 522Zápasy
- 72Góly
- 64Asistence
- 5Trofeje
Pořadí ve skupině: útočníci
Kariérní cesta








20122014201620182020202220242026
Góly v kariéře ve srovnání s nejznámějšími (útočníci)
Lionel Messi
góly: 815 · zápasy: 1 024
Mbappe
góly: 380 · zápasy: 513
Erling Haaland
góly: 333 · zápasy: 372
Vinicius Junior
góly: 134 · zápasy: 415
Ousmane Dembele
góly: 119 · zápasy: 423
Matteo Politano
góly: 72 · zápasy: 522
Kluby
Soutěže
Trenéři
Alberico Evani
Antonio Conte
Cristian Bucchi
Cristiano Bergodi
Devis Mangia
Eusebio Di Francesco
Francesco Calzona
Gennaro Gattuso
Luciano Spalletti
Luigi Di Biagio
Marco Baroni
Pasquale Marino
Roberto De Zerbi
Roberto Mancini
Rudi Garcia
Serse Cosmi
Silvio Baldini
Otázky z piškvorek s touto odpovědí

Hráči kteří hráli jak za klub Perugia, tak za klub Pescara
Hráči kteří hráli jak za klub Perugia, tak za klub Sassuolo
Hráči kteří hráli jak za klub Perugia, tak za klub Inter
Hráči kteří hráli jak za klub Perugia, tak za klub Napoli
Hráči (země: Itálie) kteří hráli za klub Perugia
FWÚtočníci kteří hráli za klub Perugia
Hráči kteří hráli jak za klub Pescara, tak za klub Sassuolo
Hráči kteří hráli jak za klub Pescara, tak za klub Inter
Hráči kteří hráli jak za klub Pescara, tak za klub Napoli
Hráli ve stejných klubech
Leonardo Spinazzola
Levý obránce
Paolo Rossi
Hrotový útočník
Dmitriy Alenichev
Záložník
Vlad Dragomir
Ofenzivní záložník
Marco Verratti
Záložník
Bryan Cristante
Defenzivní záložník
Lucas Torreira
Defenzivní záložník
Ciro Immobile
Hrotový útočník
Nemanja Matic
Defenzivní záložník
Merih Demiral
Stoper
Kaan Ayhan
Defenzivní záložník
Matias Vina
Levý obránce
Časté otázky
Za jaké kluby hrál(a) Matteo Politano?
Během kariéry hrál(a) Matteo Politano za kluby: Perugia, Pescara, Sassuolo, Inter a Napoli.
Za jaký klub hraje nyní Matteo Politano?
Podle našich záznamů je Matteo Politano nyní v kádru klubu Napoli.
Kolik gólů vstřelil(a) Matteo Politano?
V oficiálních zápasech naší databáze: Matteo Politano – góly: 72, asistence: 64, zápasy: 522.

