Mark McKenzie
Toulouse
USA
Kostarika
DFStoper
Kariéra 2017-2026 · známost #1 321
- 27Věk
- 7,0 mil. €Hodnota
- 243Zápasy
- 8Góly
- 6Asistence
- 4Trofeje
Pořadí ve skupině: obránci
Kariérní cesta
Zápasy v kariéře ve srovnání s nejznámějšími (obránci)
Marquinhos
zápasy: 601 · trofeje: 14
V. van Dijk
zápasy: 601 · trofeje: 10
Raphael Varane
zápasy: 524 · trofeje: 12
Ruben Dias
zápasy: 442 · trofeje: 12
Achraf Hakimi
zápasy: 389 · trofeje: 11
Mark McKenzie
zápasy: 243 · trofeje: 4
Kluby
Soutěže
Trenéři
Anthony Hudson
Bernd Storck
B.J. Callaghan
Carles Martínez
Domenico Olivieri
Gregg Berhalter
Hannes Wolf
Jess Thorup
Jim Curtin
John van den Brom
Mauricio Pochettino
Mikey Varas
Nicky Hayen
Thorsten Fink
Wouter Vrancken
Otázky z piškvorek s touto odpovědí

Hráči kteří hráli jak za klub Philadelphia, tak za klub Genk
Hráči kteří hráli jak za klub Philadelphia, tak za klub Toulouse
Hráči (země: USA) kteří hráli za klub Philadelphia
DFObránci kteří hráli za klub Philadelphia
Hráči kteří hráli jak za klub Genk, tak za klub Toulouse
Hráči (země: USA) kteří hráli za klub Genk
DFObránci kteří hráli za klub Genk
Hráči (země: USA) kteří hráli za klub Toulouse
DFObránci kteří hráli za klub Toulouse
Hráli ve stejných klubech
Brenden Aaronson
Ofenzivní záložník
Auston Trusty
Stoper
Carlos Coronel
Brankář
Mikael Uhre
Hrotový útočník
Thibaut Courtois
Brankář
De Bruyne
Ofenzivní záložník
Sergej Milinkovic Savic
Záložník
Kalidou Koulibaly
Stoper
Adrien Rabiot
Záložník
Serge Aurier
Pravý obránce
Jérémy Mathieu
Levý obránce
Fabien Barthez
Brankář
Časté otázky
Za jaké kluby hrál(a) Mark McKenzie?
Během kariéry hrál(a) Mark McKenzie za kluby: Philadelphia, Genk a Toulouse.
Za jaký klub hraje nyní Mark McKenzie?
Podle našich záznamů je Mark McKenzie nyní v kádru klubu Toulouse.
Kolik gólů vstřelil(a) Mark McKenzie?
V oficiálních zápasech naší databáze: Mark McKenzie – góly: 8, asistence: 6, zápasy: 243.


