John McGinn
Aston Villa
Skotsko
MFZáložník
Kariéra 2014-2026 · známost #1 315
- 32Věk
- 13 mil. €Hodnota
- 419Zápasy
- 62Góly
- 54Asistence
- 4Trofeje
Pořadí ve skupině: záložníci
Kariérní cesta
Asistence v kariéře ve srovnání s nejznámějšími (záložníci)
Joshua Kimmich
asistence: 137 · zápasy: 551
Bernardo Silva
asistence: 102 · zápasy: 636
Fabian
asistence: 65 · zápasy: 448
John McGinn
asistence: 54 · zápasy: 419
Federico Valverde
asistence: 45 · zápasy: 438
Rodri
asistence: 32 · zápasy: 440
Kluby
Soutěže
Trofeje
Trenéři
Aaron Danks
Alex Rae- Bobby Brown
Dean Smith
Neil Lennon
Paul Heckingbottom
Steve Bruce
Steve Clarke
Steven Gerrard- Tommy Craig
Unai Emery
Otázky z piškvorek s touto odpovědí

Hráči kteří hráli jak za klub St. Mirren, tak za klub Hibernian
Hráči kteří hráli jak za klub St. Mirren, tak za klub Aston Villa
Hráči (země: Skotsko) kteří hráli za klub St. Mirren
MFZáložníci kteří hráli za klub St. Mirren
Hráči kteří hráli jak za klub Hibernian, tak za klub Aston Villa
Hráči (země: Skotsko) kteří hráli za klub Hibernian
MFZáložníci kteří hráli za klub Hibernian
Hráči (země: Skotsko) kteří hráli za klub Aston Villa
MFZáložníci kteří hráli za klub Aston Villa
Hráli ve stejných klubech
Jamie McGrath
Ofenzivní záložník
Anders Dreyer
Pravý křídelník
Mihai Popescu
Stoper
Kirk Broadfoot
Stoper
Brown Scott
Záložník
Franck Sauzée
Záložník
Ryan Gauld
Ofenzivní záložník
Jackson Irvine
Záložník
Marco Asensio
Ofenzivní záložník
Leon Goretzka
Záložník
Lucas Digne
Levý obránce
Emiliano Martinez
Brankář
Časté otázky
Za jaké kluby hrál(a) John McGinn?
Během kariéry hrál(a) John McGinn za kluby: St. Mirren, Hibernian a Aston Villa.
Za jaký klub hraje nyní John McGinn?
Podle našich záznamů je John McGinn nyní v kádru klubu Aston Villa.
Kolik gólů vstřelil(a) John McGinn?
V oficiálních zápasech naší databáze: John McGinn – góly: 62, asistence: 54, zápasy: 419.
Jaké trofeje vyhrál(a) John McGinn?
Trofeje, které vyhrál(a) John McGinn: Evropská liga.



