Gyrano Kerk
Erzurumspor
Nizozemsko
Surinam
FWPravý křídelník
Kariéra 2014-2026 · známost #2 849
- 30Věk
- 2,5 mil. €Hodnota
- 282Zápasy
- 56Góly
- 47Asistence
- 3Trofeje
Pořadí ve skupině: útočníci
Kariérní cesta







2014201620182020202220242026
Góly v kariéře ve srovnání s nejznámějšími (útočníci)
Lionel Messi
góly: 815 · zápasy: 1 024
Mbappe
góly: 380 · zápasy: 513
Erling Haaland
góly: 333 · zápasy: 372
Vinicius Junior
góly: 134 · zápasy: 415
Ousmane Dembele
góly: 119 · zápasy: 423
Gyrano Kerk
góly: 56 · zápasy: 282
Kluby
Soutěže
Trenéři
Andries Ulderink
Brian Priske
Dick Advocaat
Erik ten Hag
Henk Fraser
Jan Wouters
John van den Brom
Jonas De Roeck
Josef Zinnbauer
Joseph Oosting
Marinus Dijkhuizen
Marko Nikolic
Markus Gisdol
Mark van Bommel
Marvin Compper
Mikhail Galaktionov
Rene Hake
Rick Kruys
Serkan Özbalta
Stanley Menzo
Stef Wils
Zaur Khapov
Otázky z piškvorek s touto odpovědí

Hráči kteří hráli jak za klub Utrecht, tak za klub Helmond
Hráči kteří hráli jak za klub Utrecht, tak za klub Lokomotiv
Hráči kteří hráli jak za klub Utrecht, tak za klub Antwerp
Hráči kteří hráli jak za klub Utrecht, tak za klub Erzurumspor
Hráči kteří hráli jak za klub Utrecht, tak za klub Royal Antwerp
Hráči (země: Nizozemsko) kteří hráli za klub Utrecht
FWÚtočníci kteří hráli za klub Utrecht
Hráči kteří hráli jak za klub Helmond, tak za klub Lokomotiv
Hráči kteří hráli jak za klub Helmond, tak za klub Antwerp
Hráli ve stejných klubech
Sofyan Amrabat
Defenzivní záložník
Dries Mertens
Podhrotový útočník
Quinten Timber
Záložník
Gerald Vanenburg
Pravý křídelník
Berry van Aerle
Pravý obránce
Harry Lubse
Hrotový útočník
Wim Rijsbergen
Stoper
Khvicha Kvaratskhelia
Levý křídelník
Joao Mario
Ofenzivní záložník
Branislav Ivanovic
Pravý obránce
Benedikt Howedes
Stoper
Willian Pacho
Stoper
Časté otázky
Za jaké kluby hrál(a) Gyrano Kerk?
Během kariéry hrál(a) Gyrano Kerk za kluby: Utrecht, Helmond, Lokomotiv, Antwerp, Erzurumspor a Royal Antwerp.
Za jaký klub hraje nyní Gyrano Kerk?
Podle našich záznamů je Gyrano Kerk nyní v kádru klubu Erzurumspor.
Kolik gólů vstřelil(a) Gyrano Kerk?
V oficiálních zápasech naší databáze: Gyrano Kerk – góly: 56, asistence: 47, zápasy: 282.



