Aleksandr Vasyutin
Akron Tolyatti
Rusko
GKBrankář
Kariéra 2013-2024 · známost #12 298
Kluby v kariéře – Aleksandr Vasyutin (Rusko, Brankář): Sarpsborg 08, Zenit, Djurgardens, Akron Tolyatti a Lahti. V oficiálních zápasech naší databáze: Aleksandr Vasyutin – góly: 0, zápasy: 58.
- 31Věk
- 600 tis. €Hodnota
- 58Zápasy
- 12Roky
- #12 298Známost
- 3Trofeje
Pořadí ve skupině: brankáři
Kariérní cesta







201620172018201920202021202220232024202520262027
- 2016-17
FC Lahtihostování · Zenit - 2018
FC Lahti - 2018-19
Sarpsborg 08 - 2019
Zenit - 2021-22
Djurgardenshostování · Zenit - 2022-23
Zenit - 2024-26
Akron Tolyatti
Zápasy v kariéře ve srovnání s nejznámějšími (brankáři)
Manuel Neuer
zápasy: 856 · trofeje: 15
Thibaut Courtois
zápasy: 740 · trofeje: 15
Gianluigi Donnarumma
zápasy: 507 · trofeje: 12
Alisson
zápasy: 502 · trofeje: 10
Ederson
zápasy: 500 · trofeje: 13
Aleksandr Vasyutin
zápasy: 58 · trofeje: 3
Kluby
Soutěže
Trenéři
Otázky z piškvorek s touto odpovědí

Hráči kteří hráli jak za klub Sarpsborg 08, tak za klub Zenit
Hráči kteří hráli jak za klub Sarpsborg 08, tak za klub Djurgardens
Hráči kteří hráli jak za klub Sarpsborg 08, tak za klub Akron Tolyatti
Hráči kteří hráli jak za klub Sarpsborg 08, tak za klub Lahti
Hráči (země: Rusko) kteří hráli za klub Sarpsborg 08
GKBrankáři kteří hráli za klub Sarpsborg 08
Hráči kteří hráli jak za klub Zenit, tak za klub Djurgardens
Hráči kteří hráli jak za klub Zenit, tak za klub Akron Tolyatti
Hráči kteří hráli jak za klub Zenit, tak za klub Lahti
Hráli ve stejných klubech
Mohamed Elyounoussi
Podhrotový útočník
Krepin Diatta
Pravý záložník
Stefan Johansen
Záložník
Matti Lund Nielsen
Záložník
Malcom
Pravý křídelník
Gerson
Záložník
Leandro Paredes
Defenzivní záložník
Hulk
Hrotový útočník
Kim Kallstrom
Záložník
Pierre Bengtsson
Levý obránce
Johan Elmander
Hrotový útočník
Sead Haksabanovic
Levý křídelník
Časté otázky
Za jaké kluby hrál(a) Aleksandr Vasyutin?
Během kariéry hrál(a) Aleksandr Vasyutin za kluby: Sarpsborg 08, Zenit, Djurgardens, Akron Tolyatti a Lahti.
Za jaký klub hraje nyní Aleksandr Vasyutin?
Podle našich záznamů je Aleksandr Vasyutin nyní v kádru klubu Akron Tolyatti.
Kolik gólů vstřelil(a) Aleksandr Vasyutin?
V oficiálních zápasech naší databáze: Aleksandr Vasyutin – góly: 0, zápasy: 58.









