Alan Kennedy
Ukončená kariéra
Anglie
DFLevý obránce
Kariéra 1972-1985 · známost #2 609
- 72Věk
- -Hodnota
- 448Zápasy
- 27Góly
- 30Asistence
- 4Trofeje
Pořadí ve skupině: obránci
Kariérní cesta


19751980198519901995200020052010201520202025
- 1972-77
Newcastle - 1978-85
Liverpool - 1985-86
Sunderland - 1990
Wrexham - 2026
Wrexham
Zápasy v kariéře ve srovnání s nejznámějšími (obránci)
Marquinhos
zápasy: 601 · trofeje: 14
V. van Dijk
zápasy: 601 · trofeje: 10
Raphael Varane
zápasy: 524 · trofeje: 12
Alan Kennedy
zápasy: 448 · trofeje: 4
Ruben Dias
zápasy: 442 · trofeje: 12
Achraf Hakimi
zápasy: 389 · trofeje: 11
Kluby
Soutěže
Trofeje
Liga mistrů
Trenéři
Otázky z piškvorek s touto odpovědí

Hráči kteří hráli jak za klub Newcastle, tak za klub Liverpool
Hráči kteří hráli jak za klub Newcastle, tak za klub Sunderland
Hráči kteří hráli jak za klub Newcastle, tak za klub Wrexham
Hráči (země: Anglie) kteří hráli za klub Newcastle
DFObránci kteří hráli za klub Newcastle
Hráči kteří hráli jak za klub Liverpool, tak za klub Sunderland
Hráči kteří hráli jak za klub Liverpool, tak za klub Wrexham
Hráči (země: Anglie) kteří hráli za klub Liverpool
DFObránci kteří hráli za klub Liverpool
Hráli ve stejných klubech
Mikel Merino
Záložník
Florian Thauvin
Pravý křídelník
Georginio Wijnaldum
Záložník
Aleksandar Mitrovic
Hrotový útočník
V. van Dijk
Stoper
Mohamed Salah
Pravý křídelník
Alisson
Brankář
Luis Diaz
Levý křídelník
Granit Xhaka
Defenzivní záložník
Danny Welbeck
Hrotový útočník
Jonny Evans
Stoper
Thomas Meunier
Pravý obránce
Časté otázky
Za jaké kluby hrál(a) Alan Kennedy?
Během kariéry hrál(a) Alan Kennedy za kluby: Newcastle, Liverpool, Sunderland a Wrexham.
Kolik gólů vstřelil(a) Alan Kennedy?
V oficiálních zápasech naší databáze: Alan Kennedy – góly: 27, asistence: 30, zápasy: 448.
Jaké trofeje vyhrál(a) Alan Kennedy?
Trofeje, které vyhrál(a) Alan Kennedy: Liga mistrů.

