Rabah Madjer
Retirat
Algèria
FWDavanter centre
Carrera 1979-1991 · fama núm. 17.357
- 67Edat
- -Valor
- 99Partits
- 45Gols
- 8Assistències
- 7Títols
Posició entre els davanters
Trajectòria
Gols en la carrera davant dels davanters més coneguts
Lionel Messi
815 gols · 1.024 partits
Mbappe
380 gols · 513 partits
Erling Haaland
333 gols · 372 partits
Vinicius Junior
134 gols · 415 partits
Ousmane Dembele
119 gols · 423 partits
Rabah Madjer
45 gols · 99 partits
Clubs
Lligues
Títols
Copa d'Àfrica
Champions
Mundial de Clubs
Entrenadors
- Abdelhamid Kermali
- Abdelhamid Zouba
Alfredo di Stéfano- Carlos Alberto Silva
- Evgeniy Rogov
- Kamel Lemoui
- Mahieddine Khalef
- Quinito
Tomislav Ivic
Victor Zvunka
Preguntes del Tres en ratlla que respon

Jugadors que han jugat tant a Racing CFF com a Porto
Jugadors que han jugat tant a Racing CFF com a Valencia
Jugadors (nacionalitat: Algèria) que han jugat a Racing CFF
FWDavanters que han jugat a Racing CFF
Jugadors que han jugat tant a Porto com a Valencia
Jugadors (nacionalitat: Algèria) que han jugat a Porto
FWDavanters que han jugat a Porto
Jugadors (nacionalitat: Algèria) que han jugat a Valencia
FWDavanters que han jugat a Valencia
Han jugat als mateixos clubs
Sonny Silooy
Lateral dret
Thierry Tusseau
Lateral esquerre- Oscar Heisserer
Interior esquerre - Mario Zatelli
Davanter centre
Casemiro
Migcampista defensiu
Luis Diaz
Extrem esquerre
Vitinha
Migcampista defensiu
Iker Casillas
Porter
Ferran Torres
Davanter centre
Joao Cancelo
Lateral dret
Isco
Migcampista ofensiu
Kang-in Lee
Migcampista ofensiu
Preguntes freqüents
En quins clubs ha jugat Rabah Madjer?
Al llarg de la seva carrera, Rabah Madjer ha jugat a Racing CFF, Porto i Valencia.
Quants gols ha marcat Rabah Madjer?
En els partits oficials de la nostra base de dades, Rabah Madjer ha marcat 45 gols i ha donat 8 assistències en 99 partits.
Quins títols ha guanyat Rabah Madjer?
Rabah Madjer ha guanyat: Copa d'Àfrica, Champions i Mundial de Clubs.


