Celestine Babayaro
Retirat
Nigèria
DFLateral esquerre
Carrera 1994-2006 · fama núm. 1.254
- 48Edat
- 3,4 M €Valor
- 299Partits
- 16Gols
- 10Assistències
- 10Títols
Posició entre els defenses
Trajectòria
Partits en la carrera davant dels defenses més coneguts
Marquinhos
601 partits · 14 títols
V. van Dijk
601 partits · 10 títols
Raphael Varane
524 partits · 12 títols
Ruben Dias
442 partits · 12 títols
Achraf Hakimi
389 partits · 11 títols
Celestine Babayaro
299 partits · 10 títols
Clubs
Lligues
Títols
Entrenadors
Claudio Ranieri- Festus Onigbinde
Gianluca Vialli- Glenn Roeder
Graeme Souness- Graham Rix
Jan Boskamp
Jean Dockx- Jo Bonfrère
Jose Mourinho- Ruud Gullit
Sam Allardyce
Sir Bobby Robson
Preguntes del Tres en ratlla que respon

Jugadors que han jugat tant a Anderlecht com a Chelsea
Jugadors que han jugat tant a Anderlecht com a Newcastle
Jugadors (nacionalitat: Nigèria) que han jugat a Anderlecht
DFDefenses que han jugat a Anderlecht
Jugadors que han jugat tant a Chelsea com a Newcastle
Jugadors (nacionalitat: Nigèria) que han jugat a Chelsea
DFDefenses que han jugat a Chelsea
Jugadors (nacionalitat: Nigèria) que han jugat a Newcastle
DFDefenses que han jugat a Newcastle
Han jugat als mateixos clubs
Romelu Lukaku
Davanter centre
Sergio Gomez
Lateral esquerre
Mahmoud Trezeguet
Extrem esquerre
Aleksandar Mitrovic
Davanter centre
Thibaut Courtois
Porter
Mateo Kovacic
Migcampista
Mohamed Salah
Extrem dret
Christian Pulisic
Extrem dret
Mikel Merino
Migcampista
Florian Thauvin
Extrem dret
Georginio Wijnaldum
Migcampista
Ivan Toney
Davanter centre
Preguntes freqüents
En quins clubs ha jugat Celestine Babayaro?
Al llarg de la seva carrera, Celestine Babayaro ha jugat a Anderlecht, Chelsea i Newcastle.
Quants gols ha marcat Celestine Babayaro?
En els partits oficials de la nostra base de dades, Celestine Babayaro ha marcat 16 gols i ha donat 10 assistències en 299 partits.
Quins títols ha guanyat Celestine Babayaro?
Celestine Babayaro ha guanyat: Jocs Olímpics.


