Yves Angani
Metz
FWЦентральний нападник
Клуби в кар'єрі гравця Yves Angani: Metz. Голи, передачі, трансферна вартість і трофеї.
- 35Вік
- -Вартість
- -Матчі
- -Голи
- -Передачі
- -Трофеї
Кар'єрний шлях
Клуби
Запитання «хрестиків-ноликів», на які він — відповідь
Грали в тих самих клубах
Sadio Mane
Лівий вінгер
Franck Ribery
Лівий вінгер
Kalidou Koulibaly
Центральний захисник
Miralem Pjanic
Півзахисник
Поширені запитання
За які клуби грав гравець Yves Angani?
Клуби в кар'єрі гравця Yves Angani: Metz.
У якому клубі зараз грає Yves Angani?
За нашими даними, Yves Angani зараз у складі клубу Metz.