Giovanni Baroni
Talleres
Argentina
Giovanni Baroni (Argentina) har spelat för Talleres. Mål, assist, marknadsvärde och troféer.
- 17Ålder
- 2,5 mn €Värde
- -Matcher
- -Mål
- -Assist
- -Troféer
Karriärväg
Klubbar
Tre-i-rad-frågor de besvarar
Har spelat i samma klubbar
Piero Hincapie
Mittback
Alan Franco
Mittfältare
Andres Cubas
Defensiv mittfältare
Juan Portilla
Mittfältare
Vanliga frågor
Vilka klubbar har Giovanni Baroni spelat för?
Under karriären har Giovanni Baroni spelat för Talleres.
Vilken klubb spelar Giovanni Baroni för nu?
Enligt våra uppgifter ingår Giovanni Baroni just nu i truppen hos Talleres.
