Erna Birkisdóttir
FH Hafnarfjordur (K)
Erna Birkisdóttir har spelat för FH Hafnarfjordur (K). Mål, assist, marknadsvärde och troféer.
- -Ålder
- -Värde
- -Matcher
- -Mål
- -Assist
- -Troféer
Karriärväg
Klubbar
Har spelat i samma klubbar
Vanliga frågor
Vilka klubbar har Erna Birkisdóttir spelat för?
Under karriären har Erna Birkisdóttir spelat för FH Hafnarfjordur (K).
Vilken klubb spelar Erna Birkisdóttir för nu?
Enligt våra uppgifter ingår Erna Birkisdóttir just nu i truppen hos FH Hafnarfjordur (K).