Futbalisti ktorí hrali za klub Man. United
V našej databáze je ich 644: Raphael Varane, Cristiano Ronaldo, Casemiro, Mason Mount, Henrikh Mkhitaryan, Memphis Depay, Romelu Lukaku, Lisandro Martinez, M. de Ligt, Marcus Rashford a ďalší (634).
Man. United
Futbalisti: 300 · spolu 644
Raphael Varane
Stredný obrancaMan. United 2021-24
Cristiano Ronaldo
Hrotový útočníkMan. United 2003-09, 2021-23
Casemiro
Defenzívny záložníkMan. United 2022-26
Mason Mount
Ofenzívny záložníkMan. United 2023-27
Henrikh Mkhitaryan
ZáložníkMan. United 2016-18
Memphis Depay
Hrotový útočníkMan. United 2015-17
Romelu Lukaku
Hrotový útočníkMan. United 2017-19
Lisandro Martinez
Stredný obrancaMan. United 2022-27
M. de Ligt
Stredný obrancaMan. United 2024-27
Marcus Rashford
Ľavý krídelníkMan. United 2015-25, 2026-27
Bastian Schweinsteiger
ZáložníkMan. United 2015-17
Nani
Ľavý krídelníkMan. United 2007-15
Victor Valdes
BrankárMan. United 2014-15
Edwin van der Sar
BrankárMan. United 2005-11, 2026-27
Danny Welbeck
Hrotový útočníkMan. United 2008-10, 2011-15
Wayne Rooney
Hrotový útočníkMan. United 2004-17
Carlos Tevez
Hrotový útočníkMan. United 2007-09
Jonny Evans
Stredný obrancaMan. United 2007-15, 2023-25, 2026-27
David De Gea
BrankárMan. United 2011-23
Victor Lindelöf
Stredný obrancaMan. United 2017-25
Noussair Mazraoui
Pravý obrancaMan. United 2024-27
Gerard Pique
Stredný obrancaMan. United 2004-06, 2007-08
Patrice Evra
Ľavý obrancaMan. United 2005-14
Fred
ZáložníkMan. United 2018-23
Alex Telles
Ľavý obrancaMan. United 2020-22
Ander Herrera
ZáložníkMan. United 2014-19
Angel Di Maria
Pravý krídelníkMan. United 2014-15
Andre Onana
BrankárMan. United 2023-26
Paul Pogba
ZáložníkMan. United 2011-12, 2016-22
Peter Schmeichel
BrankárMan. United 1991-99
Alexis Sanchez
Podhrotový útočníkMan. United 2017-19
Joshua Zirkzee
Hrotový útočníkMan. United 2024-27
Jadon Sancho
Ľavý krídelníkMan. United 2021-25
David Beckham
Pravý záložníkMan. United 1992-93, 1994-2003
Daley Blind
Stredný obrancaMan. United 2014-18
Fabien Barthez
BrankárMan. United 2000-03
Matteo Darmian
Pravý obrancaMan. United 2015-19
Dean Henderson
BrankárMan. United 2020-22
Nemanja Matic
Defenzívny záložníkMan. United 2017-22
Zlatan Ibrahimovic
Hrotový útočníkMan. United 2016-18
Youri Tielemans
ZáložníkMan. United 2026-27
Marcel Sabitzer
ZáložníkMan. United 2022-23
Darren Fletcher
ZáložníkMan. United 2002-15
Rafael da Silva
Pravý obrancaMan. United 2008-15
Rio Ferdinand
Stredný obrancaMan. United 2002-14
Bruno Fernandes
Ofenzívny záložníkMan. United 2019-27
Roy Keane
ZáložníkMan. United 1993-2006, 2026-27
Sofyan Amrabat
Defenzívny záložníkMan. United 2023-24
Antonio Valencia
Pravý obrancaMan. United 2009-19
Laurent Blanc
Stredný obrancaMan. United 2001-03, 2026-27
Antony
Pravý krídelníkMan. United 2022-25
Chris Smalling
Stredný obrancaMan. United 2010-19
Diogo Dalot
Pravý obrancaMan. United 2018-27
Andreas Pereira
ZáložníkMan. United 2014-16, 2018-20
Diego Forlan
Hrotový útočníkMan. United 2001-05
Nemanja Vidic
Stredný obrancaMan. United 2005-14
Sir Bobby Charlton
Ofenzívny záložníkMan. United 1956-73, 2026-27
Arnold Mühren
Ľavý záložníkMan. United 1982-85
Gary Neville
Pravý obrancaMan. United 1992-2011, 2026-27
Guillermo Varela
Pravý obrancaMan. United 2015-16
Jaap Stam
Stredný obrancaMan. United 1998-2002
Christian Eriksen
Ofenzívny záložníkMan. United 2022-25
Zoran Tosic
Pravý krídelníkMan. United 2008-10
Scott McTominay
ZáložníkMan. United 2016-25
Angel Gomes
Ofenzívny záložníkMan. United 2016-20
Denis Irwin
Ľavý obrancaMan. United 1990-2002
Michael Owen
Hrotový útočníkMan. United 2009-12
Juan Sebastián Verón
ZáložníkMan. United 2001-03
Edinson Cavani
Hrotový útočníkMan. United 2020-22
Nicky Butt
Defenzívny záložníkMan. United 1992-2004
Sam Johnstone
Brankár
Jesse Lingard
Ofenzívny záložníkMan. United 2014-22
Wes Brown
Stredný obrancaMan. United 1997-99, 2000-11
Matej Kovar
Brankár
Donny van de Beek
ZáložníkMan. United 2020-24
Dimitar Berbatov
Hrotový útočníkMan. United 2008-12
Saidy Janko
Pravý obrancaMan. United 2014-15
Sergio Reguilon
Ľavý obrancaMan. United 2023-24
Dwight Yorke
Hrotový útočníkMan. United 1998-2002
Michael Carrick
Defenzívny záložníkMan. United 2006-18, 2026-27
Ryan Giggs
Ľavý záložníkMan. United 1990-2014, 2026-27
Mikaël Silvestre
Ľavý obrancaMan. United 1999-2008
Amad Diallo
Pravý krídelníkMan. United 2020-22, 2023-27
Luke Shaw
Ľavý obrancaMan. United 2014-27
Ashley Young
Pravý obrancaMan. United 2011-20
Benjamin Sesko
Hrotový útočníkMan. United 2025-27
Tomasz Kuszczak
BrankárMan. United 2006-11
Rasmus Højlund
Hrotový útočníkMan. United 2023-25
George Best
Pravý krídelníkMan. United 1963-74
Gabriel Heinze
Stredný obrancaMan. United 2004-07
Paul Scholes
ZáložníkMan. United 1994-2013, 2026-27
Danny Drinkwater
Záložník
Andrey Santos
Defenzívny záložníkMan. United 2026-27
Anthony Martial
Hrotový útočníkMan. United 2015-24
Louis Saha
Hrotový útočníkMan. United 2003-08
Denis Law
Hrotový útočníkMan. United 1962-73
Juan Mata
Ofenzívny záložníkMan. United 2013-22
Alejandro Garnacho
Ľavý krídelníkMan. United 2021-25
John O'Shea
Stredný obrancaMan. United 1999-2011
Adnan Januzaj
Pravý krídelníkMan. United 2013-16
Andy Cole
Hrotový útočníkMan. United 1994-2002
Altay Bayındır
BrankárMan. United 2023-27
Martin Dubravka
BrankárMan. United 2022-23
Marouane Fellaini
ZáložníkMan. United 2013-19
Brian McClair
Podhrotový útočníkMan. United 1987-98, 2026-27
Tyrell Malacia
Ľavý obrancaMan. United 2022-23, 2024-26
Ben Foster
BrankárMan. United 2007-10
Magnus Eikrem
Podhrotový útočník
Eric Bailly
Stredný obrancaMan. United 2016-22
Michael Keane
Stredný obrancaMan. United 2011-13, 2014-15
Kobbie Mainoo
ZáložníkMan. United 2022-27
Shinji Kagawa
Ofenzívny záložníkMan. United 2012-15
Fabio
Pravý obrancaMan. United 2008-12, 2013-14
Senne Lammens
BrankárMan. United 2025-27
Phil Jones
Stredný obrancaMan. United 2011-20, 2021-22, 2026-27
Manuel Ugarte
Defenzívny záložníkMan. United 2024-27
Javier Hernandez
Hrotový útočníkMan. United 2010-16
Joshua King
Hrotový útočníkMan. United 2009-10, 2012-13
Mark Hughes
Podhrotový útočníkMan. United 1983-86, 1988-95
Ruud van Nistelrooy
Hrotový útočníkMan. United 2001-06
Darron Gibson
ZáložníkMan. United 2005-06, 2008-12
Henrik Larsson
Hrotový útočníkMan. United 2006-07
Phil Neville
Pravý obrancaMan. United 1994-2005
Robin van Persie
Hrotový útočníkMan. United 2012-15
Gordon Strachan
Pravý záložníkMan. United 1984-89
Viv Anderson
Pravý obrancaMan. United 1987-91
Ole Gunnar Solskjaer
Hrotový útočníkMan. United 1996-2004, 2005-07, 2026-27- Charlie Spencer
Defenzívny záložníkMan. United 1928-30
Gabriel Obertan
Pravý krídelníkMan. United 2009-11
Morgan Schneiderlin
Defenzívny záložníkMan. United 2015-17
Ronny Johnsen
Stredný obrancaMan. United 1996-2002
Tom Lawrence
Ofenzívny záložníkMan. United 2013-14
Jim Leighton
BrankárMan. United 1988-90, 2026-27
Gary Pallister
Stredný obrancaMan. United 1989-98
Nobby Stiles
Defenzívny záložníkMan. United 1960-71
Wilfried Zaha
Ľavý krídelníkMan. United 2013-14
Ritchie De Laet
Pravý obrancaMan. United 2008-10
Henning Berg
Pravý obrancaMan. United 1997-2001- George Wall
Man. United 1914-15
Teddy Sheringham
Hrotový útočníkMan. United 1997-2001
Will Keane
Hrotový útočníkMan. United 2011-12, 2015-16
Marcos Rojo
Stredný obrancaMan. United 2014-20
Roy Carroll
BrankárMan. United 2001-05
Sergio Romero
BrankárMan. United 2015-20- Kleberson
ZáložníkMan. United 2003-05
John Aston
Ľavý obrancaMan. United 1947-54
Jimmy Delaney
Pravý krídelníkMan. United 1947-51
Odion Ighalo
Hrotový útočníkMan. United 2019-21
Jack Rowley
Hrotový útočníkMan. United 1947-55
Paul Ince
ZáložníkMan. United 1989-95
Lee Sharpe
Ľavý záložníkMan. United 1988-96
Eric Cantona
Podhrotový útočníkMan. United 1992-97, 2026-27- Johnny Berry
Pravý krídelníkMan. United 1951-58
Johnny Giles
ZáložníkMan. United 1959-64
Wilf McGuinness
Man. United 1955-60
Jesper Blomqvist
Ľavý záložníkMan. United 1998-99
John Connelly
Pravý krídelníkMan. United 1964-67
Dion Dublin
Hrotový útočníkMan. United 1992-94- Colin Webster
Podhrotový útočníkMan. United 1954-59 - Ray Wood
BrankárMan. United 1949-50, 1952-59
Tyler Blackett
Stredný obrancaMan. United 2014-15
Tim Howard
BrankárMan. United 2003-06- David Pegg
Ľavý krídelníkMan. United 1952-58
Karel Poborský
Pravý krídelníkMan. United 1996-98
Tom Cleverley
ZáložníkMan. United 2011-15
Jonathan Greening
ZáložníkMan. United 1998-2001- Jack Mew
Brankár - John Curtis
Pravý obrancaMan. United 1997-2000
Anders Lindegaard
BrankárMan. United 2010-14- Tom Jones

- Andy Goram
BrankárMan. United 2000-01, 2026-27 - Neil McBain
Defenzívny záložník
Allenby Chilton
Stredný obranca
Neil Webb
Pravý záložníkMan. United 1989-93
Bryan Robson
ZáložníkMan. United 1981-94
Gary Walsh
BrankárMan. United 1986-88, 1990-95- Ed McIlvenny

- Clayton Blackmore
Pravý obrancaMan. United 1983-93
John Sivebaek
Pravý obrancaMan. United 1985-87- Jackie Scott
Pravý krídelník - Ernie Taylor
Podhrotový útočník - Jack Warner

- Tom Miller
Hrotový útočník
Alan Smith
ZáložníkMan. United 2004-07
Tony Dunne
Ľavý obrancaMan. United 1960-73
Jimmy Nicholl
Pravý obrancaMan. United 1975-82
Bill Foulkes
Stredný obrancaMan. United 1952-70, 2026-27- Liam O'Brien
Defenzívny záložníkMan. United 1986-89
Stan Pearson
Manucho
Hrotový útočníkMan. United 2008-09- Harry Thomas

- Tommy Taylor
Hrotový útočník - Liam Whelan
Podhrotový útočník - Johnny Morris
Hrotový útočník - Tommy Meehan

- Lou Macari
ZáložníkMan. United 1972-84, 2026-27 - Jack Silcock

Mike Phelan
Defenzívny záložníkMan. United 1989-94, 2026-27
Mark Bosnich
BrankárMan. United 1989-91, 1999-2000- Roger Byrne
Ľavý obranca
Henry Cockburn
Ľavý záložník- Joe Spence

Johnny Carey
Pravý obranca- Bill Rawlings

Garry Birtles
Hrotový útočníkMan. United 1980-82
Paul Parker
Pravý obrancaMan. United 1991-96
Dennis Viollet
Hrotový útočníkMan. United 1952-62- Ray Bennion

- Jackie Blanchflower
Defenzívny záložník - Jimmy Rimmer
BrankárMan. United 1967-71, 1972-73 - Duncan Edwards
Ľavý záložník - Frank Barson

Paddy McNair
Stredný obranca
Regan Poole
Stredný obranca- Pat Crerand
ZáložníkMan. United 1962-71, 2026-27
Axel Tuanzebe
Stredný obranca
Shay Brennan
Pravý obrancaMan. United 1957-70
Harry Maguire
Stredný obranca
Aaron Wan-Bissaka
Pravý obranca
Daniel James
Pravý krídelník
Facundo Pellistri
Pravý krídelník
Hannibal
Ofenzívny záložník
Joe Rothwell
Záložník
Willy Kambwala
Stredný obranca
Karl Darlow
Brankár
Bryan Mbeumo
Pravý krídelník
Matheus Cunha
Hrotový útočník
Federico Macheda
Hrotový útočník
Ben Amos
Brankár
James Garner
Defenzívny záložník
Anthony Elanga
Pravý krídelník
Wout Weghorst
Hrotový útočník
Largie Ramazani
Ľavý krídelník
Mason Greenwood
Pravý krídelník
Tahith Chong
Ofenzívny záložník
Patrick Dorgu
Ľavý krídelník
Carlos Baleba
Defenzívny záložník
Matty James
Záložník
Leny Yoro
Stredný obranca
Ethan Galbraith
Záložník
Zidane Iqbal
Záložník
Dylan Levitt
Záložník
Omari Forson
Pravý krídelník
Jack Butland
Brankár
Radamel Falcao
Hrotový útočník
Álvaro Carreras
Ľavý obranca
Tyler Fletcher
Záložník
Ethan Laird
Pravý obranca
Mame Diouf
Hrotový útočník
Radek Vitek
Brankár
Arnau Puigmal
Pravý krídelník
Nick Powell
Ofenzívny záložník
Tom Heaton
Brankár
Kieran O'Hara
Brankár
Harry Amass
Ľavý obranca
Reece James
Ľavý obranca
James Wilson
Stredný obranca
Robbie Brady
Ľavý záložník
Shola Shoretire
Ľavý krídelník
Louis Jackson
Stredný obranca
Ayden Heaven
Stredný obranca
Will Fish
Stredný obranca
Cameron Borthwick-Jackson
Ľavý obranca
Bebe
Ľavý krídelník
Toby Collyer
Defenzívny záložník
James Wilson
Hrotový útočník
Donald Love
Pravý obranca
Alexander Büttner
Ľavý obranca
Joe Hugill
Hrotový útočník
Di'Shon Bernard
Stredný obranca
Charlie McNiell
Hrotový útočník
Joe Riley
Záložník
James Chester
Stredný obranca
Chidozie Obi-Martin
Hrotový útočník
Ryan Tunnicliffe
Záložník
Tyler Fredricson
Stredný obranca
Charlie Savage
Záložník
Ro-Shaun Williams
Stredný obranca
Maxi Oyedele
Defenzívny záložník
Demetri Mitchell
Pravý krídelník
Ethan Wheatley
Hrotový útočník
Shea Lacey
Pravý krídelník
Sekou Kone
Defenzívny záložník
Teden Mengi
Stredný obranca
Josh Harrop
Ofenzívny záložník
Phil Bardsley
Pravý obranca
Kieran Lee
Defenzívny záložník
Fraizer Campbell
Hrotový útočník
Ravel Morrison
Ofenzívny záložník
James Scanlon
Ľavý krídelník
Brandon Williams
Ľavý obranca
Danny Simpson
Pravý obranca
Rhys Bennett
Stredný obranca
Tim Fosu-Mensah
Pravý obranca
Joel Pereira
Brankár
Sean Goss
Defenzívny záložník
Corry Evans
Záložník
Daniel Gore
Záložník
Craig Cathcart
Stredný obranca
Jack Moorhouse
Záložník
Súvisiace otázky
FWÚtočníci ktorí hrali za klub Man. United53
Futbalisti z krajiny Anglicko ktorí hrali za klub Man. United49
MFStredopoliari ktorí hrali za klub Man. United48
DFObrancovia ktorí hrali za klub Man. United45
GKBrankári ktorí hrali za klub Man. United21
Futbalisti ktorí hrali aj za klub Inter aj za klub Man. United15
Futbalisti ktorí hrali aj za klub Everton aj za klub Man. United15
Futbalisti ktorí hrali aj za klub Aston Villa aj za klub Man. United14
Futbalisti ktorí hrali aj za klub Ajax aj za klub Man. United13
Futbalisti z krajiny Francúzsko ktorí hrali za klub Man. United11
Futbalisti ktorí hrali aj za klub Chelsea aj za klub Man. United11
Futbalisti z krajiny Holandsko ktorí hrali za klub Man. United11
Futbalisti ktorí hrali aj za klub Man. United aj za klub Nottingham11
Futbalisti ktorí hrali aj za klub Man. United aj za klub Real Madrid10
Futbalisti ktorí hrali aj za klub Man. United aj za klub Sunderland10
Futbalisti ktorí hrali aj za klub Leicester aj za klub Man. United10
Časté otázky
Futbalisti ktorí hrali za klub Man. United: kto sú?
V našej databáze je ich 644: Raphael Varane, Cristiano Ronaldo, Casemiro, Mason Mount, Henrikh Mkhitaryan, Memphis Depay, Romelu Lukaku, Lisandro Martinez, M. de Ligt, Marcus Rashford a ďalší (634).