Futbalisti ktorí hrali pod trénerom Kim Jongpu
V našej databáze je ich 68: Ji-su Park, Young-kwang Kim, Ki-jong Bae, Markao, Bum Soo Lee, Wan-kyu Kwon, Luc Castaignos, Takahiro Kunimoto, Chang Min Lee, Jun-beom Kim a ďalší (58).
Kim JongpuKim Jongpu
Futbalisti: 68
Ji-su Park
Stredný obranca
Young-kwang Kim
Brankár- Ki-jong BaeĽavý krídelník
Markao
Hrotový útočník
Bum Soo Lee
Brankár
Wan-kyu Kwon
Stredný obranca
Luc Castaignos
Hrotový útočník
Takahiro Kunimoto
Ofenzívny záložník
Chang Min Lee
Záložník
Jun-beom Kim
Záložník- Kwang-jin LeeZáložník
Negueba
Pravý krídelník
Jeong-hyeon Son
Brankár
Jae Cheol Jo
Ofenzívny záložník- Young-jun ChoiDefenzívny záložník
- Sung-min HaDefenzívny záložník
Eui-gwon Han
Ľavý krídelník- Kwang-seon LeeStredný obranca
Osman
Ľavý krídelník- Seong-nam AhnPravý obranca
- Seong-hae YeoStredný obranca
Hyo-gi Kim
Hrotový útočník- Luke DeVere
Stredný obranca - Jun-yub KimPravý záložník
- Tae-Hwi Kwak
Stredný obranca - Ji-hun YuĽavý obranca
- Kyung-sun JinĽavý obranca
Paulinho
Ľavý krídelník- Jae-soo ChoiĽavý obranca
- Seung-joon KimHrotový útočník
- Kun-hoan KimStredný obranca
- Jae-an LeeHrotový útočník
- Yeong-cheol JoĽavý krídelník
Ju-seong WooStredný obranca- Hyun-woong LeeZáložník
- Soo-yeong SongPravý krídelník
- Do-yeob KimPravý krídelník
Hak-min Lee
Pravý obranca
Jun-yeong Min
Ľavý obranca- Jae-myeong LeeStredný obranca
- Ju-seong ParkĽavý obranca
- Joo-won MoonZáložník
- Hyun-hun KimStredný obranca
- Kyung-min KoPravý krídelník
- Jong-pil KimStredný obranca
- Kwang-il ParkPravý obranca
- Seung-jin BaeStredný obranca
- Milos Stojanovic
Hrotový útočník - Han-saem LeeStredný obranca
- Ho-seok LeePravý krídelník
- Sung-bin AnPravý obranca
- Jong-jin KimPravý krídelník
- Uros Djeric
Hrotový útočník - Tae-hong Park
- Seul-gi KimPravý krídelník
- Chang-kyoon ImOfenzívny záložník
- Shin KimPravý krídelník
Sreten Sretenovic
Stredný obranca- Dong-hyeon DoPravý krídelník
- Young-bin KimStredný obranca
- Edin Junuzovic
Hrotový útočník - Ji-min ParkHrotový útočník
- Hyun-joong KimZáložník
- Sung-june JungHrotový útočník
- Rae-se KohĽavý obranca
- Si-hoon KimBrankár
- Sung-min ChoiStredný obranca
- Joon-hyeop JwaZáložník
Časté otázky
Futbalisti ktorí hrali pod trénerom Kim Jongpu: kto sú?
V našej databáze je ich 68: Ji-su Park, Young-kwang Kim, Ki-jong Bae, Markao, Bum Soo Lee, Wan-kyu Kwon, Luc Castaignos, Takahiro Kunimoto, Chang Min Lee, Jun-beom Kim a ďalší (58).