Jucători care au jucat atât la Man. United, cât și la Anderlecht
Evidențele noastre cuprind 4 jucători: Romelu Lukaku, Joshua Zirkzee, Youri Tielemans, Alexander Büttner.
Man. United
Anderlecht
4 jucători
Romelu Lukaku
Atacant centralMan. United 2017-19 · Anderlecht 2008-12
Joshua Zirkzee
Atacant centralMan. United 2024-27 · Anderlecht 2021-22
Youri Tielemans
MijlocașMan. United 2026-27 · Anderlecht 2013-17
Alexander Büttner
Fundaș stânga
Întrebări similare

Jucători din Belgia care au jucat la Anderlecht66
FWAtacanți care au jucat la Anderlecht54
FWAtacanți care au jucat la Man. United53
DFFundași care au jucat la Anderlecht52
MFMijlocași care au jucat la Man. United47
Jucători din Anglia care au jucat la Man. United47
MFMijlocași care au jucat la Anderlecht47
DFFundași care au jucat la Man. United44
GKPortari care au jucat la Man. United20
Jucători care au jucat atât la Anderlecht, cât și la Club Brugge18
Jucători care au jucat atât la Anderlecht, cât și la Mechelen16
Jucători care au jucat atât la Inter, cât și la Man. United15
Jucători care au jucat atât la Everton, cât și la Man. United15
Jucători din Țările de Jos care au jucat la Anderlecht15
Jucători care au jucat atât la Anderlecht, cât și la Standard Liege15
Jucători care au jucat atât la Aston Villa, cât și la Man. United14
Întrebări frecvente
Jucători care au jucat atât la Man. United, cât și la Anderlecht: cine sunt?
Evidențele noastre cuprind 4 jucători: Romelu Lukaku, Joshua Zirkzee, Youri Tielemans, Alexander Büttner.