Piłkarze grający w klubie FBC Melgar
Liczba piłkarzy w naszych danych: 127. Anderson Santamaria, Javier Salas, Hernan Rengifo, Kevin Ruiz, Jean Archimbaud, Hideyoshi Arakaki, Jose Lujan, Gregorio Rodriguez, Matias Zegarra, Kenji Cabrera i jeszcze 117.
FBC Melgar
Piłkarze: 127
Anderson Santamaria
Środkowy obrońcaFBC Melgar 2016-18
Javier Salas
Defensywny pomocnikFBC Melgar 2026-27
Hernan Rengifo
Środkowy napastnikFBC Melgar 2018-19- Kevin Ruiz
Prawoskrzydłowy
Jean Archimbaud
Hideyoshi Arakaki
Prawoskrzydłowy
Jose Lujan
Środkowy obrońca
Gregorio Rodriguez
Prawoskrzydłowy
Matias Zegarra
Kenji Cabrera
Lewoskrzydłowy
Kevin Sandoval
Lewoskrzydłowy
Jhamir D'Arrigo
Lewoskrzydłowy
Jesus Alcantar
Środkowy obrońca
Omar Fernandez
Lewoskrzydłowy
Elias Alejandro Ramos
Nelson Cabanillas
Lewy obrońca
Lisandro Vasquez
Emilio Saba
Prawy obrońca- Pablo Erustes
Środkowy napastnik - Paolo Fuentes
Środkowy obrońca - Luiz da Silva

Freddy Oncoy
Pomocnik
Jorge Cabezudo
Bramkarz
Carlo Diez
Defensywny pomocnik
Yimy Gamero
Defensywny pomocnik
Jean Barrientos
Pomocnik
Juan Escobar
Środkowy obrońca
Luis Garcia
Ofensywny pomocnik
Cristian Bordacahar
Prawoskrzydłowy
Matias Lazo
Jorge Toledo
Prawy obrońca
Leonardo MifflinDefensywny pomocnik
Carlos Neyra
Prawy obrońca
Leandro Mifflin
Michel Rasmussen
Prawoskrzydłowy
Fabio Pereyra
Środkowy obrońca
Marcos Portillo
Pomocnik
Franco Zanelatto
Prawoskrzydłowy
Nilson Loyola
Lewy obrońca
Mariano Barreda
Środkowy napastnik
Joao Villamarin
Lewoskrzydłowy
Piero Vivanco
Prawoskrzydłowy
Bruno Portugal
Środkowy napastnik
Mario Palomino
Defensywny pomocnik
Emanuel Herrera
Środkowy napastnik
Christian Ramos
Środkowy obrońca
Mariano Vazquez
Ofensywny pomocnik
Carlos Caceda
Bramkarz
Pablo Lavandeira
Ofensywny pomocnik
Diego Rodriguez
Prawy obrońca
Pablo Labrin
Percy Liza
Środkowy napastnik
Alexander Sanchez
Ofensywny pomocnik
Janio Posito
Środkowy napastnik
Gino Guerrero Lara
Lewoskrzydłowy
Kevin Quevedo
Prawoskrzydłowy- Tomas Martinez
Ofensywny pomocnik
Wilmer Aguirre
Środkowy napastnik
Carlos Cervantes
- Juan Ayqque
Lewy obrońca
David Villalba
Środkowy obrońca- Andersson Pumacajia

Kevin Minda
Defensywny pomocnik- Dahwling Leudo
Pomocnik
Luis Iberico
Środkowy napastnik
Pier Barrios
Środkowy obrońca
Ricardo Farro
Bramkarz
Leonel Gonzalez
Środkowy obrońca
Jefferson Caceres
Lewoskrzydłowy
Jeriel De Santis
Środkowy napastnik
Diego Penny
Bramkarz
Pablo Magnin
Środkowy napastnik
Nicolas Quagliata
Ofensywny pomocnik- Juan Bolaños
Środkowy obrońca - Jesús Arismendi
Prawy obrońca - Jean Piere Fuentes
Defensywny pomocnik - Carlos Ascues
Pomocnik
Bernardo Cuesta
Środkowy napastnik
Brian Blando
Środkowy napastnik
Ryu Yabiku
- Abraham Aguinaga
Lewoskrzydłowy
Jose Carlos Fernandez
Środkowy napastnik- Jonathan Acasiete
Prawy obrońca - Gustavo Torres
Defensywny pomocnik - Ángel Romero
Defensywny pomocnik
Patricio Alvarez
Bramkarz- Michel Estela

- Carlos Aguinaga

Brian Lautaro Guzman
Prawoskrzydłowy
Alexis Arias
Pomocnik- Jean Pierre Archimbaud
Defensywny pomocnik - Alexi Gómez
Lewy obrońca
Martin Perez Guedes
Pomocnik- Daniel Chávez
Środkowy napastnik
Leonel Galeano
Środkowy obrońca
Gian Garca
- Ysrael Zúñiga
Środkowy napastnik
Johnny Vidales
Środkowy napastnik- Oswaldo Rivas
Środkowy obrońca - Minzum Quina
Środkowy obrońca - Alejandro Ramos
Prawy obrońca
Joel Sanchez
Ofensywny pomocnik
Emanuel Biancucchi
Ofensywny pomocnik
Victor Cedron
Ofensywny pomocnik
Pedro Ibanez
Prawy obrońca
Facundo Castro
Środkowy napastnik- Omar Tejeda
Ofensywny pomocnik - Hernán Hinostroza
Pomocnik
Horacio Orzan
Defensywny pomocnik
Patricio Arce
Ofensywny pomocnik- Daniel Ferreyra
Bramkarz - John Narvaez
Środkowy obrońca
Nicolas Freitas
Defensywny pomocnik
Werner Schuler
Środkowy obrońca
Paolo Reyna
Lewy obrońca
Sebastian Cavero
Lewy obrońca
Nicolas Figueroa
Środkowy napastnik
Alec Deneumostier
Środkowy obrońca
Walter Tandazo
Defensywny pomocnik- Pedro Requena
Prawy obrońca
Jonathan Ezequiel Bustos
Ofensywny pomocnik- Edgar Villamarín
Środkowy obrońca
Giancarlo Carmona
Prawy obrońca
Mathias Llontop
Lewy obrońca
Diego Estrada
Ofensywny pomocnik
Lucas Martin Diarte
Lewy obrońca
Matías Noble
Lewy pomocnik
Najczęstsze pytania
Piłkarze grający w klubie FBC Melgar: kto to jest?
Liczba piłkarzy w naszych danych: 127. Anderson Santamaria, Javier Salas, Hernan Rengifo, Kevin Ruiz, Jean Archimbaud, Hideyoshi Arakaki, Jose Lujan, Gregorio Rodriguez, Matias Zegarra, Kenji Cabrera i jeszcze 117.