Piłkarze grający zarówno w klubie CSKA Sofya, jak i w klubie Botev Plovdiv
CSKA Sofya
Botev Plovdiv
Piłkarze: 28
Yordan Minev
Prawy obrońca
Aleksandar Tonev
Lewoskrzydłowy
Georgi Slavkov
Środkowy napastnik
Georgi Naydenov
Bramkarz
Lazar Marin
Środkowy obrońca
James Eto'o
Pomocnik
Andrey Yordanov
Lewy obrońca
Mohamed Brahimi
Prawoskrzydłowy
Stanislav Shopov
Ofensywny pomocnik
Ivan Bandalovski
Środkowy obrońca
Stanislav Kostov
Środkowy napastnik
Boris Galchev
Defensywny pomocnik- Anicet
Pomocnik
Atanas Zehirov
Prawy obrońca
Doncho Donev
Prawoskrzydłowy
Anton Karachanakov
Lewoskrzydłowy- Ivan Stoyanov Ivanov
Prawoskrzydłowy
Stoichko Peshev
Prawy obrońca- Rosen Kolev
Środkowy obrońca
Georgi Georgiev
Ofensywny pomocnik- Kostadin Stoyanov
Środkowy obrońca
Dimitar Popov
Bramkarz
Kostadin Vidolov
Ofensywny pomocnik
Dimitar Mladenov
Lewy obrońca
Marin Bakalov
Defensywny pomocnik
Boris Hvoynev
Środkowy napastnik- Sasho Angelov
Prawy obrońca - Stefan Draganov
Środkowy napastnik
Podobne pytania

Piłkarze (kraj: Bułgaria) grający w klubie CSKA Sofya16
MFPomocnicy grający w klubie CSKA Sofya10
FWNapastnicy grający w klubie CSKA Sofya9
Najczęstsze pytania
Piłkarze grający zarówno w klubie CSKA Sofya, jak i w klubie Botev Plovdiv: kto to jest?
Liczba piłkarzy w naszych danych: 28. Yordan Minev, Aleksandar Tonev, Georgi Slavkov, Georgi Naydenov, Lazar Marin, James Eto'o, Andrey Yordanov, Mohamed Brahimi, Stanislav Shopov, Ivan Bandalovski i jeszcze 18.