Leopoldo Conti
Pro Patria
Italië
FWRechtsbuiten
Leopoldo Conti (Italië, Rechtsbuiten) speelde voor Inter en Pro Patria. Goals, assists, marktwaarde en prijzen.
- -Leeftijd
- -Waarde
- -Wedstrijden
- -Goals
- -Assists
- -Prijzen
Carrièrepad
Clubs
Boter-kaas-en-eieren-vragen met dit antwoord

Spelers die zowel voor Inter als voor Pro Patria speelden
Spelers uit Italië die voor Inter speelden
FWAanvallers die voor Inter speelden
Spelers uit Italië die voor Pro Patria speelden
FWAanvallers die voor Pro Patria speelden
Speelden bij dezelfde clubs
Achraf Hakimi
Rechtsback
Mateo Kovacic
Middenvelder
Manuel Akanji
Centrale verdediger
Lautaro Martinez
Spits- Wim Lakenberg
Spits - Svend Jörgen Hansen
Spits - Daniele Greco
Middenvelder
Ernesto VidalLinksbuiten
Veelgestelde vragen
Voor welke clubs speelde Leopoldo Conti?
In de loop van de carrière speelde Leopoldo Conti voor Inter en Pro Patria.
Bij welke club speelt Leopoldo Conti nu?
Volgens onze gegevens zit Leopoldo Conti momenteel in de selectie van Pro Patria.