Aleksandr Tsiberkin
Sokol Kazan
Rusland
MFAanvallende middenvelder, Aanvaller
Aleksandr Tsiberkin (Rusland, Aanvallende middenvelder) speelde voor Dinamo Brjansk, FK Biolog Novokubansk en Sokol Kazan. Goals, assists, marktwaarde en prijzen.
- 26Leeftijd
- -Waarde
- -Wedstrijden
- -Goals
- -Assists
- -Prijzen
Carrièrepad
Clubs
Boter-kaas-en-eieren-vragen met dit antwoord

Spelers die zowel voor Dinamo Brjansk als voor FK Biolog Novokubansk speelden
Spelers die zowel voor Dinamo Brjansk als voor Sokol Kazan speelden
Spelers uit Rusland die voor Dinamo Brjansk speelden
MFMiddenvelders die voor Dinamo Brjansk speelden
Spelers die zowel voor FK Biolog Novokubansk als voor Sokol Kazan speelden
Spelers uit Rusland die voor FK Biolog Novokubansk speelden
MFMiddenvelders die voor FK Biolog Novokubansk speelden
Spelers uit Rusland die voor Sokol Kazan speelden
MFMiddenvelders die voor Sokol Kazan speelden
Speelden bij dezelfde clubs
Veelgestelde vragen
Voor welke clubs speelde Aleksandr Tsiberkin?
In de loop van de carrière speelde Aleksandr Tsiberkin voor Dinamo Brjansk, FK Biolog Novokubansk en Sokol Kazan.
Bij welke club speelt Aleksandr Tsiberkin nu?
Volgens onze gegevens zit Aleksandr Tsiberkin momenteel in de selectie van Sokol Kazan.