Fotballspillere som har spilt for både Hajduk Split og Union Berlin
Databasen vår har 5 spillere: Josip Juranovic, Marin Ljubicic, Leon Dajaku, Marin Ljubicic, Ivan Prtajin.
Hajduk Split
Union Berlin
5 spillere
Josip Juranovic
HøyrebackHajduk Split 2014-20 · Union Berlin 2022-27
Marin Ljubicic
Defensiv midtbane
Leon Dajaku
Venstre ving
Marin Ljubicic
Spiss
Ivan Prtajin
Spiss
Relaterte spørsmål

Fotballspillere fra Kroatia som har spilt for Hajduk Split25
DFForsvarsspillere som har spilt for Hajduk Split14
MFMidtbanespillere som har spilt for Hajduk Split11
FWAngripere som har spilt for Hajduk Split10
MFMidtbanespillere som har spilt for Union Berlin10
Fotballspillere fra Tyskland som har spilt for Union Berlin10
DFForsvarsspillere som har spilt for Union Berlin9
FWAngripere som har spilt for Union Berlin9
Ofte stilte spørsmål
Fotballspillere som har spilt for både Hajduk Split og Union Berlin: hvem er de?
Databasen vår har 5 spillere: Josip Juranovic, Marin Ljubicic, Leon Dajaku, Marin Ljubicic, Ivan Prtajin.