Michaely Bihina
Benfica (K)
Michaely Bihina har spilt for Benfica (K). Mål, målgivende, markedsverdi og troféer.
- -Alder
- -Verdi
- -Kamper
- -Mål
- -Målgivende
- -Troféer
Karrierevei
Klubber
Har spilt i de samme klubbene
Ofte stilte spørsmål
Hvilke klubber har Michaely Bihina spilt for?
I løpet av karrieren har Michaely Bihina spilt for Benfica (K).
Hvilken klubb spiller Michaely Bihina for nå?
Ifølge våre data er Michaely Bihina for øyeblikket i stallen til Benfica (K).



