Willian Pacho
PSG
Ecuador
DFPertahanan tengah
Kerjaya 2021-2026 · populariti #127
- 25Umur
- €80JNilai
- 210Perlawanan
- 2Gol
- 6Bantuan
- 12Trofi
Kedudukan dalam kalangan pemain pertahanan
Laluan kerjaya




20202021202220232024202520262027
- 2020-21
CSD Independiente del Valle - 2021-22
Antwerp - 2023
E. Frankfurt - 2024-26
PSG
Perlawanan kerjaya berbanding pemain pertahanan paling terkenal
Marquinhos
601 perlawanan · 14 trofi
V. van Dijk
601 perlawanan · 10 trofi
Raphael Varane
524 perlawanan · 12 trofi
Ruben Dias
442 perlawanan · 12 trofi
Achraf Hakimi
389 perlawanan · 11 trofi
Willian Pacho
210 perlawanan · 12 trofi
Kelab
Liga
Trofi
Liga Juara-Juara
Pengurus
Brian Priske
Dino Toppmöller
Felix Sanchez
Felix Sanchez Bas- Franky Vercauteren
Gustavo Alfaro
Luis Enrique
Mark van Bommel
Oliver Glasner
Sebastian Beccacece
Soalan Tic-Tac-Toe yang dijawab oleh pemain ini

Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua CSD Independiente del Valle dan Antwerp
Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua CSD Independiente del Valle dan E. Frankfurt
Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua CSD Independiente del Valle dan PSG
Pemain dari Ecuador yang pernah bermain untuk CSD Independiente del Valle
DFPemain pertahanan yang pernah bermain untuk CSD Independiente del Valle
Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua Antwerp dan E. Frankfurt
Pemain yang pernah bermain untuk kedua-dua Antwerp dan PSG
Pemain dari Ecuador yang pernah bermain untuk Antwerp
DFPemain pertahanan yang pernah bermain untuk Antwerp
Pernah bermain di kelab yang sama
Moisés Caicedo
Pemain tengah bertahan
Justin Lerma
Pemain tengah menyerang
Kevin Rodriguez
Penyerang tengah
Joel Ordonez
Pertahanan tengah
Jonny Evans
Pertahanan tengah
Toby Alderweireld
Pertahanan tengah
Vincent Janssen
Penyerang tengah
Dennis Praet
Pemain tengah
Mario Götze
Pemain tengah menyerang
Luka Jovic
Penyerang tengah
Kevin Trapp
Penjaga gol
Rasmus Kristensen
Pertahanan kanan
Soalan lazim
Kelab mana yang pernah Willian Pacho wakili?
Sepanjang kerjaya, Willian Pacho pernah bermain untuk CSD Independiente del Valle, Antwerp, E. Frankfurt dan PSG.
Di kelab mana Willian Pacho bermain sekarang?
Menurut rekod kami, Willian Pacho kini berada dalam skuad PSG.
Berapa gol yang dijaringkan oleh Willian Pacho?
Dalam perlawanan rasmi di pangkalan data kami, Willian Pacho menjaringkan 2 gol dan membuat 6 bantuan dalam 210 perlawanan.
Trofi apa yang pernah dimenangi oleh Willian Pacho?
Willian Pacho pernah memenangi Liga Juara-Juara.


