Stela Vata
Arnavutluk U17 (K)
Stela Vata pernah bermain untuk Arnavutluk U17 (K). Gol, bantuan, nilai pasaran dan trofi.
- -Umur
- -Nilai
- -Perlawanan
- -Gol
- -Bantuan
- -Trofi
Laluan kerjaya
Kelab
Pernah bermain di kelab yang sama
Soalan lazim
Kelab mana yang pernah Stela Vata wakili?
Sepanjang kerjaya, Stela Vata pernah bermain untuk Arnavutluk U17 (K).
Di kelab mana Stela Vata bermain sekarang?
Menurut rekod kami, Stela Vata kini berada dalam skuad Arnavutluk U17 (K).

