Osvaldo Hobecker
Olimpia Asuncion
Paragvaj
MFDefenzivni vezni
Klubovi u karijeri igrača Osvaldo Hobecker: Cerro Porteno, Olimpia Asuncion i Guarani. Golovi, asistencije, tržišna vrijednost i trofeji.
- 42Dob
- -Vrijednost
- -Utakmice
- -Golovi
- -Asistencije
- -Trofeji
Karijerni put
Klubovi
Pitanja križić-kružića na koja je odgovor

Nogometaši koji su igrali i za klub Cerro Porteno i za klub Olimpia Asuncion
Nogometaši koji su igrali i za klub Cerro Porteno i za klub Guarani
MFVeznjaci koji su igrali za klub Cerro Porteno
Nogometaši koji su igrali i za klub Olimpia Asuncion i za klub Guarani
MFVeznjaci koji su igrali za klub Olimpia Asuncion
MFVeznjaci koji su igrali za klub Guarani
Igrali u istim klubovima
Miguel Almiron
Desno krilo
Enzo Gimenez
Desni vezni
Junior Alonso
Središnji branič
Derlis Rodriguez
Lijevo krilo
Roque Santa Cruz
Središnji napadač
Lisandro Lopez
Središnji branič
Lucas Morales
Desni bek
Lucas Pratto
Središnji napadač
Richard Rios
Defenzivni vezni
Cicinho
Desni bek
Diego Fernandez
Lijevo krilo
Ralf De Souza Teles
Defenzivni vezni
Česta pitanja
Za koje je klubove igrao igrač Osvaldo Hobecker?
Tijekom karijere Osvaldo Hobecker je igrao za: Cerro Porteno, Olimpia Asuncion i Guarani.
Za koji klub Osvaldo Hobecker igra sada?
Prema našim podacima, Osvaldo Hobecker je trenutačno u momčadi kluba Olimpia Asuncion.
