Marcus Heimonen
PK-35 Helsinki
Finska
MFVezni igrač
- 33Dob
- -Vrijednost
- -Utakmice
- -Golovi
- -Asistencije
- -Trofeji
Karijerni put
Klubovi
Pitanja križić-kružića na koja je odgovor

Nogometaši koji su igrali i za klub FC Honka i za klub PK-35 Helsinki
Nogometaši koji su igrali i za klub FC Honka i za klub FC KTP
Nogometaši iz države Finska koji su igrali za klub FC Honka
MFVeznjaci koji su igrali za klub FC Honka
Nogometaši koji su igrali i za klub PK-35 Helsinki i za klub FC KTP
Nogometaši iz države Finska koji su igrali za klub PK-35 Helsinki
MFVeznjaci koji su igrali za klub PK-35 Helsinki
Nogometaši iz države Finska koji su igrali za klub FC KTP- MFVeznjaci koji su igrali za klub FC KTP
Igrali u istim klubovima
Roman Eremenko
Ofenzivni vezni
Rasmus Schuller
Defenzivni vezni
Juhani Ojala
Središnji branič
Samu Volotinen
Vratar- Jere Pyhäranta
Vratar
Česta pitanja
Za koje je klubove igrao igrač Marcus Heimonen?
Tijekom karijere Marcus Heimonen je igrao za: FC Honka, PK-35 Helsinki i FC KTP.
Za koji klub Marcus Heimonen igra sada?
Prema našim podacima, Marcus Heimonen je trenutačno u momčadi kluba PK-35 Helsinki.
