José Matos
Plaza Amador
Panama
DFLijevi bek
- -Dob
- -Vrijednost
- -Utakmice
- -Golovi
- -Asistencije
- -Trofeji
Karijerni put




201920202021202220232024
- 2019
Plaza Amador - 2020-21
Deportivo Universitario - 2022
San Francisco FC - 2023
Plaza Amador
Klubovi
Pitanja križić-kružića na koja je odgovor
Nogometaši koji su igrali i za klub Plaza Amador i za klub CD Universitario
Nogometaši koji su igrali i za klub Plaza Amador i za klub San Francisco
Nogometaši iz države Panama koji su igrali za klub Plaza Amador
DFBraniči koji su igrali za klub Plaza Amador- Nogometaši koji su igrali i za klub CD Universitario i za klub San Francisco
Nogometaši iz države Panama koji su igrali za klub CD Universitario- DFBraniči koji su igrali za klub CD Universitario
Nogometaši iz države Panama koji su igrali za klub San Francisco- DFBraniči koji su igrali za klub San Francisco
Igrali u istim klubovima
- Gabriel Ávila
Središnji napadač - José Justavino
Ofenzivni vezni - Edgar Aparicio
Ofenzivni vezni - Ricardo Romero
Središnji branič
Mariano Diaz
Središnji napadač- Alan Hernández
Desno krilo
Roman Torres
Središnji branič- Andrés Peñalba
Ofenzivni vezni - Boris Alfaro
Središnji napadač - Alcibíades Rojas
Središnji napadač
Česta pitanja
Za koje je klubove igrao igrač José Matos?
Tijekom karijere José Matos je igrao za: Plaza Amador, CD Universitario i San Francisco.
Za koji klub José Matos igra sada?
Prema našim podacima, José Matos je trenutačno u momčadi kluba Plaza Amador.