Jalkapalloilijat jotka ovat pelanneet seuroissa CSKA Sofya ja AIK
Tietokannassamme on 2 pelaajaa: Ioannis Pittas, Karol Mets.
CSKA Sofya
AIK
2 pelaajaa
Ioannis Pittas
KeskushyökkääjäCSKA Sofya 2024-27 · AIK 2023-25
Karol Mets
KeskuspuolustajaCSKA Sofya 2021-22 · AIK 2019-21
Aiheeseen liittyvät kysymykset

Jalkapalloilijat maasta Bulgaria jotka ovat pelanneet seurassa CSKA Sofya16
Jalkapalloilijat maasta Ruotsi jotka ovat pelanneet seurassa AIK16
DFPuolustajat jotka ovat pelanneet seurassa AIK11
MFKeskikenttäpelaajat jotka ovat pelanneet seurassa CSKA Sofya10
FWHyökkääjät jotka ovat pelanneet seurassa CSKA Sofya9
Usein kysytyt kysymykset
Jalkapalloilijat jotka ovat pelanneet seuroissa CSKA Sofya ja AIK: keitä he ovat?
Tietokannassamme on 2 pelaajaa: Ioannis Pittas, Karol Mets.