Gustav Thaler
First Vienna
Itävalta
Gustav Thaler (Itävalta) on pelannut seuroissa First Vienna, Admira Wien, FC Wien, RB Wr. Neustadt ja Wiener AC. Maalit, syötöt, markkina-arvo ja palkinnot.
- -Ikä
- -Arvo
- -Ottelut
- -Maalit
- -Syötöt
- -Palkinnot
Urapolku







1930193219341936193819401942
- 1929-31
Fc Wien - 1932
Admira Wien - 1932-34
Wiener AC - 1935-37
Fc Wien - 1938
Rb Wr Neustadt - 1939
First Vienna - 1942
First Vienna
Seurat
Ristinollakysymykset, joihin pelaaja on vastaus
Jalkapalloilijat jotka ovat pelanneet seuroissa First Vienna ja Admira Wien
Jalkapalloilijat jotka ovat pelanneet seuroissa First Vienna ja FC Wien
Jalkapalloilijat jotka ovat pelanneet seuroissa First Vienna ja RB Wr. Neustadt
Jalkapalloilijat jotka ovat pelanneet seuroissa First Vienna ja Wiener AC
Jalkapalloilijat maasta Itävalta jotka ovat pelanneet seurassa First Vienna- Jalkapalloilijat jotka ovat pelanneet seuroissa Admira Wien ja FC Wien
- Jalkapalloilijat jotka ovat pelanneet seuroissa Admira Wien ja RB Wr. Neustadt
- Jalkapalloilijat jotka ovat pelanneet seuroissa Admira Wien ja Wiener AC
Jalkapalloilijat maasta Itävalta jotka ovat pelanneet seurassa Admira Wien
Pelanneet samoissa seuroissa
Andreas Herzog
Hyökkäävä keskikenttäpelaaja
Hans Krankl
Keskushyökkääjä
Mario Kempes
Keskushyökkääjä
Peter Stöger
Hyökkäävä keskikenttäpelaaja- Adolf Vogl

- Siegfried Joksch

- Friedrich Franzl
Maalivahti - Matthieu André

- Emil Regnard

- Georg Waitz

- Viktor Havlicek
Maalivahti - Franz Golobic

Usein kysytyt kysymykset
Missä seuroissa Gustav Thaler on pelannut?
Urallaan Gustav Thaler on pelannut seuroissa First Vienna, Admira Wien, FC Wien, RB Wr. Neustadt ja Wiener AC.
Missä seurassa Gustav Thaler pelaa nyt?
Tietojemme mukaan Gustav Thaler kuuluu tällä hetkellä seuran First Vienna kokoonpanoon.