Ποδοσφαιριστές που αγωνίστηκαν στον σύλλογο Jubilo Iwata
Τα αρχεία μας περιλαμβάνουν 207 ποδοσφαιριστές: Yasuhito Endo, Hayao Kawabe, Joo-ho Park, Shunsuke Nakamura, Hiroki Ito, Ryo Germain, Woo-young Jung, Alexei Koselev, Daisuke Nasu, Gerson Rodrigues και 197 ακόμη.
Jubilo Iwata
207 ποδοσφαιριστές
Yasuhito Endo
ΜέσοςJubilo Iwata 2022-24, 2026-27
Hayao Kawabe
ΜέσοςJubilo Iwata 2017-18
Joo-ho Park
Αριστερός μπακJubilo Iwata 2010-12
Shunsuke Nakamura
Επιθετικός μέσοςJubilo Iwata 2017-20
Hiroki Ito
Κεντρικός αμυντικόςJubilo Iwata 2018-19
Ryo Germain
Κεντρικός επιθετικόςJubilo Iwata 2022-25
Woo-young Jung
Αμυντικός μέσοςJubilo Iwata 2013-14
Alexei Koselev
ΤερματοφύλακαςJubilo Iwata 2021-23
Daisuke Nasu
Κεντρικός αμυντικόςJubilo Iwata 2009-12
Gerson Rodrigues
Κεντρικός επιθετικόςJubilo Iwata 2019-20
Yasuyuki Konno
Αμυντικός μέσοςJubilo Iwata 2019-20, 2021-22, 2026-27
Kenyu Sugimoto
Κεντρικός επιθετικόςJubilo Iwata 2022-24
Daiki Kaneko
Αμυντικός μέσοςJubilo Iwata 2025-27
Masahiko Inoha
Κεντρικός αμυντικόςJubilo Iwata 2013-14
Yoshikatsu Kawaguchi
ΤερματοφύλακαςJubilo Iwata 2005-14, 2026-27
Toshihiro Hattori
Αμυντικός μέσοςJubilo Iwata 2005-07
Masashi Nakayama
Κεντρικός επιθετικόςJubilo Iwata 2005-10
Hiroshi Nanami
Αριστερός μέσοςJubilo Iwata 2005-07, 2008-09, 2026-27
Makoto Tanaka
Κεντρικός αμυντικόςJubilo Iwata 2005-09- Sang-wun HanΑριστερός εξτρέμJubilo Iwata 2012-13
Ryoichi Maeda
Κεντρικός επιθετικόςJubilo Iwata 2005-14
Norihiro Nishi
Δεξιός μέσοςJubilo Iwata 2005-12, 2026-27- Toshiya Fujita
ΜέσοςJubilo Iwata 2005-06 - Mitsuru Chiyotanda
Κεντρικός αμυντικόςJubilo Iwata 2012-13
Lorenzo Ebecilio
Επιθετικός μέσοςJubilo Iwata 2019-20, 2026-27
Takashi Fukunishi
Αμυντικός μέσοςJubilo Iwata 2005-07
Daisuke Matsui
Αριστερός μέσοςJubilo Iwata 2017-18
Fabrício
Αμυντικός μέσοςJubilo Iwata 2006-08- Hideto Suzuki
Κεντρικός αμυντικόςJubilo Iwata 2005-10, 2026-27
Kaito Suzuki
Tokumo Kawai
Μέσος
Takashi Inui
Αριστερός εξτρέμ
Takuma Ominami
Κεντρικός αμυντικός
Masaya Matsumoto
Δεξιός μέσος
Koki Ogawa
Κεντρικός επιθετικός
Ken Masui
Αριστερός μέσος
Keisuke Goto
Κεντρικός επιθετικός
Gustavo Mosquito
Keita Takahata
Αριστερός μπακ
Danilo Cardoso
Κεντρικός αμυντικός
Taishi Taguchi
Αμυντικός μέσος
Takuro Ezaki
Κεντρικός αμυντικός
Luiz Eduardo Fleuri Pacheco
Αμυντικός μέσος
Leon Nozawa
Κεντρικός επιθετικός
Jordy Croux
Δεξιός εξτρέμ
Hasan Hilu
Κεντρικός αμυντικός
Rei Hirakawa
Επιθετικός μέσος
Eiji Kawashima
Τερματοφύλακας
Masatoshi Ishida
Δεύτερος επιθετικός
Noah kenshin Browne
Κεντρικός επιθετικός
Yosuke Furukawa
Αριστερός εξτρέμ
Ryoga Sato
Κεντρικός επιθετικός
Yuji Kajikawa
Τερματοφύλακας
Motoki Ohara
Επιθετικός μέσος
Kaito Suzuki
Κεντρικός αμυντικός
Ayumi Niekawa
Τερματοφύλακας
Takeaki Harigaya
Shuto Yamamoto
Αριστερός μπακ
Shion Inoue
Μέσος
Sung-dong Baek
Αριστερός εξτρέμ
Rikiya Uehara
Μέσος
Poramet Arjvirai
Κεντρικός επιθετικός
Daisuke Kato
Κεντρικός αμυντικός
Yuki Otsu
Επιθετικός μέσος
Lukian
Κεντρικός επιθετικός
Yuto Suzuki
Δεξιός μπακ
Hirotaka Tameda
Αριστερός μέσος
Adailton
Αριστερός εξτρέμ
Hiroki Yamada
Επιθετικός μέσος
Kohshiro Sumi
Shun Nakamura
Μέσος
Koto Abe
Τερματοφύλακας
Kosuke Yamazaki
Κεντρικός αμυντικός
Shota Kaneko
Επιθετικός μέσος
Yoshito Okubo
Κεντρικός επιθετικός- Makito Ito
Κεντρικός αμυντικός
Kosuke Yamamoto
Αμυντικός μέσος
Makito Ito
Ryusei Yoshimura
Αριστερός μπακ
Yuki Kobayashi
Μέσος
Ko Matsubara
Αριστερός μπακ
Leo Gomes
Αμυντικός μέσος
Kentaro Oi
Κεντρικός αμυντικός
Fozil Musaev
Αμυντικός μέσος
Naoki Kawaguchi
Δεξιός μπακ
Matheus Peixoto
Κεντρικός επιθετικός
Kentaro Moriya
Μέσος
Riku Morioka
Κεντρικός αμυντικός
Ryohei Yamazaki
Δεύτερος επιθετικός- Keun Ho Lee
Αριστερός εξτρέμ
Yuki Aida
Αμυντικός μέσος
Kotaro Omori
Επιθετικός μέσος
Eren Albayrak
Αριστερός μπακ
Hiroto Uemura
Δεξιός μπακ
Henrique
Αμυντικός μέσος
Ryuki Miura
Τερματοφύλακας
Daiki Ogawa
Δεξιός μπακ
Takuya Matsuura
Επιθετικός μέσος
Daigo Araki
Αριστερός μέσος
Yuki Kobayashi
Αμυντικός μέσος
Krzysztof Kaminski
Τερματοφύλακας
Katsunori Ueebisu
Κεντρικός αμυντικός
Shunsuke Nishikubo
Δεξιός μπακ
Nagisa Sakurauchi
Δεξιός μπακ
Fabian Gonzalez
Κεντρικός επιθετικός- Yoshiaki Fujita
Κεντρικός αμυντικός - Gustavo da Silva

Shunya Suganuma
Κεντρικός αμυντικός- Yoshiaki Ota
Δεξιός μέσος
Ryo Watanabe
Κεντρικός επιθετικός
Sora Masuda
Ryo Shinzato
Κεντρικός αμυντικός
Kyota FunahashiΚεντρικός επιθετικός
Yuya Tsuboi
Τερματοφύλακας
Naoki Hatta
Τερματοφύλακας
Yuichi Komano
Δεξιός μπακ
Kotaro Fujikawa
Επιθετικός μέσος- Sho Naruoka
Δεξιός μέσος
Tomohiko Miyazaki
Αριστερός μπακ
Rea Ishizuka
Αμυντικός μέσος- Fábio Aguiar
Κεντρικός αμυντικός
B. José
Δεξιός εξτρέμ
Yutaro Hakamata
Αριστερός μπακ- Shun Morishita
Κεντρικός αμυντικός - Marquinhos Paraná
Μέσος
Kota Ueda
Αμυντικός μέσος- Rodrigo Souto
Αμυντικός μέσος
Jan Van den Bergh
Κεντρικός αμυντικός- Carlinhos
Μέσος - Hidetaka Kanazono
Κεντρικός επιθετικός
Ricardo Graca
Κεντρικός αμυντικός
Norimichi Yamamoto
Κεντρικός αμυντικός- Yoshiro Abe
Κεντρικός επιθετικός - Minoru Suganuma
Δεξιός εξτρέμ
Kengo Kawamata
Κεντρικός επιθετικός
Atsushi Kurokawa
Κεντρικός επιθετικός- Takenori Hayashi
Δεύτερος επιθετικός - Masahiro Koga
Κεντρικός αμυντικός
Kenichi Kaga
Κεντρικός αμυντικός- Naoya Kikuchi
Κεντρικός αμυντικός - Jo Kanazawa
Αριστερός μπακ - Ryosuke Matsuoka
Αμυντικός μέσος
Gilsinho
Δεύτερος επιθετικός
Ryo Takano
Αριστερός μπακ- Koki Kawai
Yosuke Akiyama
Αριστερός μπακ- Byeong-guk JoΚεντρικός αμυντικός
- Keisuke Funatani
Αριστερός μέσος - Jin-kyu KimΚεντρικός αμυντικός
- Naoya Koike
Δεξιός εξτρέμ - Takeaki Harigaya
Μέσος - Yusuke Inuzuka
Αμυντικός μέσος - Woo-jin LeeΚεντρικός αμυντικός
Mahiro Yoshinaga
Δεξιός μέσος
Kenya Matsui
Τερματοφύλακας- Michihiro Yasuda
Αριστερός μπακ - Kento Nishioka
Επιθετικός μέσος - Taisuke Nakamura
Αριστερός μπακ - Yuma Okuda
- Takahiro Kawamura
Αμυντικός μέσος
Mitsuki Sugimoto
Τερματοφύλακας- Shinji Murai
Αριστερός μέσος - Yasumasa Nishino
Κεντρικός επιθετικός - Takeshi Ito
Κεντρικός επιθετικός
Naoki Kanuma
Αμυντικός μέσος- Nobuo Kawaguchi
Δεξιός εξτρέμ - Yuki Oshitani
Δεύτερος επιθετικός - Takayuki Chano
Κεντρικός αμυντικός - Kento Nishioka
Guilherme Santos
Αριστερός μπακ
Shun Obu
Κεντρικός αμυντικός- Ryu Okada
Αμυντικός μέσος
Shohei Takahashi
Κεντρικός αμυντικός
Yong-soo ChoiΚεντρικός επιθετικός
Yua Kai
Κεντρικός αμυντικός
Se-gi ParkΚεντρικός αμυντικός
Rodrigo Gral
Κεντρικός επιθετικός
Masato Nakayama
Κεντρικός επιθετικός- Tomoyuki Arata
Κεντρικός επιθετικός - Shinya Yoshihara
Τερματοφύλακας - Hiroki Bandai
Κεντρικός επιθετικός
Tsubasa Nishizawa
Τερματοφύλακας- Koshiro Sumi
Δεξιός εξτρέμ - Chiharu Kato
Αριστερός μπακ
Weverton
Κεντρικός επιθετικός- Ferrugem
Αμυντικός μέσος
Ikki Kawasaki
Δεξιός μέσος- Robert Cullen
Κεντρικός επιθετικός
So Nakagawa
Κεντρικός αμυντικός
Kazuki Saito
Κεντρικός επιθετικός- Yohei Sato
Τερματοφύλακας
Seiya Nakano
Κεντρικός επιθετικός- Daichi Sugimoto
Τερματοφύλακας
Hiroto Tanaka
Αμυντικός μέσος
Kensuke Fujiwara
Αμυντικός μέσος
Naoto Miki
Κεντρικός επιθετικός
Naoya Seita
Δεξιός μέσος
Ryoma Ishida
Δεξιός μπακ
Akihiko Takeshige
Τερματοφύλακας- Ko Shimura
Τερματοφύλακας - Takashi Fujii
Δεύτερος επιθετικός - Song-su HwangΚεντρικός αμυντικός
- Ryosuke Nakashima
Αριστερός μέσος - Shinnosuke Honda
Κεντρικός αμυντικός - Takuya Ohata
Τερματοφύλακας - Go Nakamura
Επιθετικός μέσος - Hiromasa Yamamoto
Τερματοφύλακας
Συχνές ερωτήσεις
Ποδοσφαιριστές που αγωνίστηκαν στον σύλλογο Jubilo Iwata: ποιοι είναι;
Τα αρχεία μας περιλαμβάνουν 207 ποδοσφαιριστές: Yasuhito Endo, Hayao Kawabe, Joo-ho Park, Shunsuke Nakamura, Hiroki Ito, Ryo Germain, Woo-young Jung, Alexei Koselev, Daisuke Nasu, Gerson Rodrigues και 197 ακόμη.