Hráči kteří hráli jak za klub West Ham, tak za klub PSG
Počet hráčů v našich záznamech: 7. Thilo Kehrer, Alphonse Areola, Carlos Soler, Bernard Lama, Nene, Edouard Cisse, Kaba Diawara.
West Ham
PSG
Hráči: 7
Thilo Kehrer
StoperWest Ham 2022-24 · PSG 2018-22
Alphonse Areola
BrankářWest Ham 2021-27 · PSG 2012-13, 2016-20
Carlos Soler
ZáložníkWest Ham 2024-25 · PSG 2022-24
Bernard Lama
BrankářWest Ham 1997-98 · PSG 1992-97, 1998-2000
Nene
Ofenzivní záložník
Edouard Cisse
Defenzivní záložník
Kaba Diawara
Hrotový útočník
Související otázky

Hráči (země: Francie) kteří hráli za klub PSG67
MFZáložníci kteří hráli za klub PSG57
DFObránci kteří hráli za klub PSG49
FWÚtočníci kteří hráli za klub PSG44
FWÚtočníci kteří hráli za klub West Ham34
DFObránci kteří hráli za klub West Ham28
MFZáložníci kteří hráli za klub West Ham27
Hráči (země: Anglie) kteří hráli za klub West Ham26
Hráči (země: Brazílie) kteří hráli za klub PSG16
Hráči kteří hráli jak za klub Milan, tak za klub PSG16
Hráči kteří hráli jak za klub Marsilya, tak za klub PSG16
Hráči kteří hráli jak za klub Barcelona, tak za klub PSG15
GKBrankáři kteří hráli za klub PSG15
Hráči kteří hráli jak za klub Lille, tak za klub PSG15
Hráči kteří hráli jak za klub Monaco, tak za klub PSG14
Hráči kteří hráli jak za klub Juventus, tak za klub PSG14
Časté otázky
Hráči kteří hráli jak za klub West Ham, tak za klub PSG: kdo to je?
Počet hráčů v našich záznamech: 7. Thilo Kehrer, Alphonse Areola, Carlos Soler, Bernard Lama, Nene, Edouard Cisse, Kaba Diawara.