Hráči (země: Egypt) kteří hráli za klub Modern SC
Počet hráčů v našich záznamech: 61. Mohamed Abdelmonem, Mohamed Farouk, Nasser Maher, Hossam Hassan Abdel Badie Mohamed, Ahmed Atef, Saad Samir, Ghanam Mohamed, Omar Kamal, Omar El Said, Marwan Mohsen a dalších 51.
Modern SC
Egypt
Hráči: 61
Mohamed Abdelmonem
StoperModern SC 2021-22- Mohamed Farouk
Hrotový útočníkModern SC 2021-24
Nasser Maher
Ofenzivní záložníkModern SC 2021-24
Hossam Hassan Abdel Badie Mohamed
Hrotový útočníkModern SC 2024-26
Ahmed Atef
Hrotový útočník
Saad Samir
Stoper
Ghanam Mohamed
Defenzivní záložník
Omar Kamal
Pravý obránce
Omar El Said
Hrotový útočník
Marwan Mohsen
Hrotový útočník- Bobo
Záložník
Mahmoud Gennesh
Brankář- Ali Elfil
Stoper
Ahmed Refaat
Levý křídelník- Khaled Reda
Stoper
Mohanad Lasheen
Defenzivní záložník- Mahmoud Rizk
Stoper - Mostafa El Badry
Levý křídelník - Mahmoud Shaaban
Pravý obránce - Omar Saviola
Záložník - Tarek Taha
Levý obránce
Mohamed Abougabal
- Basem Ali
Pravý obránce - Ali Zazaa
Záložník - Hesham Balaha
Levý křídelník
Karim Walid
Defenzivní záložník- Walid Farag
Pravý křídelník
Mohamed Sadek
Záložník
Ahmed Youssef
Defenzivní záložník
Mahmoud Marei
Stoper
Abdelrahman Shika
Záložník
Mohamed Helal
Ofenzivní záložník- Ahmed Yehia
Brankář
Ahmed Ayman Mansour
Stoper- Hesham Hafez
Pravý obránce
Mohamed Mahmoud
Záložník
Ahmed Khaled Gomaa Soliman
- Mohamed Rabia
Stoper - Arabi Badr
Defenzivní záložník
Mostafa Makhlouf
Brankář
Abdallah Hafez
Ofenzivní záložník- Kabaka
Záložník
Mohamed Abdelsalam
Stoper
Ahmed Mostafa Elsayed Taher
Ofenzivní záložník- Mohamed Magdy
Brankář - Abdallah Yaisien
Ofenzivní záložník - Mohamed Nosseir
Defenzivní záložník - Omar Yasser Amin
Levý křídelník - Abdelrahman Rashdan
Stoper - Mohamed Mosaad
Pravý křídelník - Diyaa El Sayed
Hrotový útočník - Tarek Mohamed
Stoper - Mohamed Zaalouk
Hrotový útočník - Mohamed Sabry
Defenzivní záložník - Mano
Defenzivní záložník - Mohamed Tarek
Brankář - Omar Fishawy
Levý křídelník - Omar Salah
Pravý křídelník - Omar Mohamed
Hrotový útočník - Soliman Khaled
Stoper - Ramadan Mohamed
Brankář
Související otázky

Hráči (země: Egypt) kteří hráli za klub Al Ahly48
Hráči (země: Egypt) kteří hráli za klub Zamalek46
Hráči (země: Egypt) kteří hráli za klub Al Ittihad22
Hráči (země: Egypt) kteří hráli za klub Pyramids18
Časté otázky
Hráči (země: Egypt) kteří hráli za klub Modern SC: kdo to je?
Počet hráčů v našich záznamech: 61. Mohamed Abdelmonem, Mohamed Farouk, Nasser Maher, Hossam Hassan Abdel Badie Mohamed, Ahmed Atef, Saad Samir, Ghanam Mohamed, Omar Kamal, Omar El Said, Marwan Mohsen a dalších 51.