Hráči kteří hráli za klub Jiangsu Suning
Počet hráčů v našich záznamech: 134. Jo, Ramires, Gabriel Paletta, Roger Martinez, Dejan Damjanovic, Richmond Boakye, Sergey Krivets, Alex Wilkinson, Jeong-ho Hong, Yun Zhou a dalších 124.
Jiangsu Suning
Hráči: 134
Jo
Hrotový útočníkJiangsu Suning 2016-17
Ramires
ZáložníkJiangsu Suning 2016-18
Gabriel Paletta
StoperJiangsu Suning 2018-20
Roger Martinez
Hrotový útočníkJiangsu Suning 2016-18
Dejan Damjanovic
Hrotový útočníkJiangsu Suning 2014-15
Richmond Boakye
Hrotový útočníkJiangsu Suning 2018-19
Sergey Krivets
Ofenzivní záložníkJiangsu Suning 2012-14
Alex Wilkinson
StoperJiangsu Suning 2011-12
Jeong-ho Hong
StoperJiangsu Suning 2016-18- Yun Zhou
Pravý obránceJiangsu Suning 2010-21
Marius Constantin
StoperJiangsu Suning 2015-16- Yu Liu
Levý obránceJiangsu Suning 2011-12
Trent Sainsbury
StoperJiangsu Suning 2016-18
Hamdi Salihi
Hrotový útočníkJiangsu Suning 2013-14
Huang Zihao
Brankář
Alex Teixeira
Ofenzivní záložník
Eder
Hrotový útočník
Li Ang
Stoper
Wu Xi
Záložník
Ivan Santini
Hrotový útočník
Xie Pengfei
Pravý křídelník
Xiaobin Zhang
Defenzivní záložník
Gao Tianyi
Záložník
Mubarak Wakaso
Záložník
Vidar Örn Kjartansson
Hrotový útočník
Abduhamit Abdugheni
Pravý obránce
Ren Hang
Stoper
Xiang Ji
Pravý obránce
He Chao
Záložník- Haiqing Cao
Levý obránce - Xiaotian Yang
Levý obránce
Boyuan Feng
Hrotový útočník
Huang Zichang
Pravý křídelník
Zhang Yan
Brankář- Chongqiu Ye
Defenzivní záložník
Song Wang
Ofenzivní záložník- Xiaofei Deng
Brankář
Miranda
Stoper
Zhen Guan
Brankář
Ke Sun
Pravý křídelník- Hao Rong
Levý obránce - Sölvi Ottesen
Stoper - Chao Gu
Brankář - Zhuoxiang Deng
Ofenzivní záložník
Luo Jing
Hrotový útočník- Sergio Ariel Escudero
Hrotový útočník
Benjamin Moukandjo
Hrotový útočník- Cheng Zhang
Pravý obránce - Bari Memeteli
Pravý křídelník - Sammir
Ofenzivní záložník - Hanlin Yao
Ofenzivní záložník - Roda Antar
Defenzivní záložník - Edison Toloza
Pravý křídelník
T.Liu
Defenzivní záložník- Zhibo Ai
Stoper - Jiajun Jiang
Levý obránce
Victor Agali
Hrotový útočník
Cao Kang
Záložník- Eleílson
Stoper
Liu Wei
Stoper
Tian Yinong
Defenzivní záložník- Cheng Qu
Podhrotový útočník - Yongshun Ren

- Aleksandar Jevtić
Hrotový útočník
Bofei Lu
Záložník- Jianye Liu
Defenzivní záložník
Zhang Sipeng
Brankář- Cheng Long
Stoper - Si Tan
Hrotový útočník
Yang Boyu
Stoper- Bruce Djite
Hrotový útočník - Léiner Gómez
Hrotový útočník - Zhichao Li
Defenzivní záložník
Zhang Lingfeng
Ofenzivní záložník- Wei Ge
Hrotový útočník - Qing Liu
Pravý obránce
Elias
Hrotový útočník- Hao Yang
Defenzivní záložník
Y.Tao
Levý křídelník- Ke Zhang
Pravý obránce - Chi Li
Levý obránce
Gao Di
Hrotový útočník- Éber
Hrotový útočník - Rui Cao
Ofenzivní záložník
Chen Ji
- Youzhi Xu
Stoper
Sheng Qin
Defenzivní záložník
Miljan Mrdaković
Hrotový útočník
Miao Tang
Záložník- Kamoliddin Tadzhiev
Stoper - Geninho
Záložník
Jae-hong ParkStoper- Wenhui Du
Pravý křídelník - Aleksandr Kletskov
Stoper - Zhuangfei Li
Pravý obránce - Paolo la
Defenzivní záložník - Jing Tang
Stoper - Xinlin Zhang
Levý křídelník - You Di
Stoper - Tian Tang

- Carlos Ceballos
Hrotový útočník
Lu Yin
Defenzivní záložník
Yuxi Qi
Brankář- Yang Wang

- Zhuowei Hu

Jiawei Yang
Pravý křídelník- Yunlong Wang
Ofenzivní záložník - Weilong Wang
Stoper - Jiajun Huang
Stoper - Mingyue Guo

- Wenxiang Gu
Levý křídelník
Jun Liu
Brankář- Shin-young YoonStoper
- Cristian Danalache
Hrotový útočník - Minghua Hu

- Pedro Henrique
Hrotový útočník
Zhiwei Xie
Záložník- Aluspah Brewah
Hrotový útočník - Xiaoheng Nan
Hrotový útočník - Alemão
Hrotový útočník
Jinhu Liang
Stoper- Jiawei Li

Wei Zhang
Hrotový útočník
Xiaofan Xie
- Dalun Gao
Levý záložník - Zhixiang Wen
Brankář
Haitao Li
Brankář- Bo Zhang
Defenzivní záložník - Jie Wang

Shizhou Li
Ofenzivní záložník- Hao Jiang
Brankář - Shuai Teng

- Yaqi Zhi

- Bing Qiu

Časté otázky
Hráči kteří hráli za klub Jiangsu Suning: kdo to je?
Počet hráčů v našich záznamech: 134. Jo, Ramires, Gabriel Paletta, Roger Martinez, Dejan Damjanovic, Richmond Boakye, Sergey Krivets, Alex Wilkinson, Jeong-ho Hong, Yun Zhou a dalších 124.