Daniel Güiza
Ukončená kariéra
Španělsko
FWHrotový útočník
Kariéra 1999-2016 · známost #3 809
- 46Věk
- 49 tis. €Hodnota
- 245Zápasy
- 82Góly
- 23Asistence
- 3Trofeje
Pořadí ve skupině: útočníci
Kariérní cesta






200020052010201520202025
- 1999-02
Mallorca - 2002
Huelva - 2003-04
Ciudad de Murcia - 2005-06
Getafe - 2007
Mallorca - 2008-10
Fenerbahçe - 2011
Getafe - 2014-15
Cerro Porteno - 2015-16
Cadiz - 2026
Cadiz
Góly v kariéře ve srovnání s nejznámějšími (útočníci)
Lionel Messi
góly: 815 · zápasy: 1 024
Mbappe
góly: 380 · zápasy: 513
Erling Haaland
góly: 333 · zápasy: 372
Vinicius Junior
góly: 134 · zápasy: 415
Ousmane Dembele
góly: 119 · zápasy: 423
Daniel Güiza
góly: 82 · zápasy: 245
Kluby
Soutěže
Trofeje
EURO
Trenéři
Alvaro Cervera
Aykut Kocaman
Bernd Krauss
Bernd Schuster
Christoph Daum- Claudio Barragan
- Fernando Vazquez
Jaime Pacheco
Luis Aragonés- Luis Garcia Plaza
- Michel
- Quique
Vicente del Bosque
Zico
Otázky z piškvorek s touto odpovědí

Hráči kteří hráli jak za klub Mallorca, tak za klub Huelva
Hráči kteří hráli jak za klub Mallorca, tak za klub Ciudad de Murcia
Hráči kteří hráli jak za klub Mallorca, tak za klub Getafe
Hráči kteří hráli jak za klub Mallorca, tak za klub Fenerbahçe
Hráči kteří hráli jak za klub Mallorca, tak za klub Cerro Porteno
Hráči kteří hráli jak za klub Mallorca, tak za klub Cadiz
Hráči (země: Španělsko) kteří hráli za klub Mallorca
FWÚtočníci kteří hráli za klub Mallorca
Hráči kteří hráli jak za klub Huelva, tak za klub Ciudad de Murcia
Hráli ve stejných klubech
Marco Asensio
Ofenzivní záložník
Kang-in Lee
Ofenzivní záložník
Samuel Eto'o
Hrotový útočník
Predrag Rajkovic
Brankář
Martin Caceres
Stoper
Antonio Valencia
Pravý obránce
Javi Garcia
Defenzivní záložník
Silvestre Varela
Levý křídelník
Turu Flores
Hrotový útočník
Marc Cucurella
Levý obránce
Emiliano Martinez
Brankář
Dani Carvajal
Pravý obránce
Časté otázky
Za jaké kluby hrál(a) Daniel Güiza?
Během kariéry hrál(a) Daniel Güiza za kluby: Mallorca, Huelva, Ciudad de Murcia, Getafe, Fenerbahçe, Cerro Porteno a Cadiz.
Kolik gólů vstřelil(a) Daniel Güiza?
V oficiálních zápasech naší databáze: Daniel Güiza – góly: 82, asistence: 23, zápasy: 245.
Jaké trofeje vyhrál(a) Daniel Güiza?
Trofeje, které vyhrál(a) Daniel Güiza: EURO.


