Jugadors que han jugat tant a Man. United com a Millwall
Man. United
Millwall
7 jugadors
Teddy Sheringham
Davanter centre
Dion Dublin
Davanter centre
Ben Amos
Porter
Ryan Tunnicliffe
Migcampista
Lee Martin
Migcampista ofensiu- Danny Wallace
Extrem esquerre - Alex Stepney
Porter
Preguntes relacionades
FWDavanters que han jugat a Man. United53
Jugadors (nacionalitat: Anglaterra) que han jugat a Man. United49
MFMigcampistes que han jugat a Man. United48
DFDefenses que han jugat a Man. United45
GKPorters que han jugat a Man. United21
Jugadors que han jugat tant a Inter com a Man. United15
Jugadors que han jugat tant a Everton com a Man. United15
Jugadors que han jugat tant a Aston Villa com a Man. United14
Jugadors que han jugat tant a Ajax com a Man. United13
Jugadors (nacionalitat: França) que han jugat a Man. United11
Jugadors que han jugat tant a Chelsea com a Man. United11
Jugadors (nacionalitat: Països Baixos) que han jugat a Man. United11
Jugadors que han jugat tant a Man. United com a Nottingham11
Jugadors que han jugat tant a Man. United com a Real Madrid10
Jugadors que han jugat tant a Man. United com a Sunderland10
Jugadors que han jugat tant a Leicester com a Man. United10
Preguntes freqüents
Jugadors que han jugat tant a Man. United com a Millwall: qui són?
Els nostres registres inclouen 7 jugadors: Teddy Sheringham, Dion Dublin, Ben Amos, Ryan Tunnicliffe, Lee Martin, Danny Wallace, Alex Stepney.